Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

    



Vzkaz pro členy SKŠ:
Alexander Minich  |  11.01.2018 08:55:37  |
Zdravím Vás a všem fanouškům, funkcionářům a hráčům SK Šenov
přeji vše nejlepší v Novém roce 2018, hodně zdraví, radosti a štěstí. Všem hráčům a příznivcům dále mnoho sportovních úspěchů a radosti s šenovským fotbalem. Plán tréninků mužů do 20.1.2018. Můžou všichni hráči i ,,B mužů kdo bude mít zájem
12.1.2018 pátek 18.00 hod tělocvična bazén Havířov
13.1.2018 sobota 11.30 hod Ještěrka
15.1.2018 pondělí 17.00 hod UT Vratimov
19.1.2018 pátek 18.00 hod bazén Havířov
20.1.2018 sobota 8.30 UT Vratimov Čeladná zimní turnaj sraz ve Vratimově 7.45 hod od hřiště v 7.30hod Ostatní se dovíte na tréninku. Alex. Minich



Vážení sportovní přátelé a fanoušci fotbalu, po roční pauze se nám nezadržitelně blíží zahájení již 3.ročníku Zimního Turnaje o Pohár starostky města Vratimov na umělé trávě ve Vratimově. Touto cestou bychom Vás chtěli pozvat na sobotu 20.1.2018, kdy začíná první kolo turnaje. Letošní turnaj nám opět slibuje zajímavá utkání a doufejme, že i spoustu branek a jiných krásných momentů. Turnaje se zúčastní tyto týmy: FK BOSPOR BOHUMÍN, MFK HAVÍŘOV, SK BESKYD ČELADNÁ, FC HEŘMANICE, SK ŠENOV, TJ SOKOL DOBRÁ ,TJ SOKOL HRABOVÁ a mužstvo domácích borců FC VRATIMOV „A“. Věříme že si najdete čas a přijdete povzbudit své favority. Restaurace Meteor pro vás bude zcela jistě místem, kde si rádi dáte něco na zahřátí při chladných zimních ránech či něco jiného na zub.
Tomáš Klejnot
Předseda FC Vratimov z.s.
ROZPIS ZIMNÍHO TURNAJE – VRATIMOV 2018
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 1. KOLO
VÝSLEDEK
SO 20.1.2018
08:30
SK ŠENOV – SK ČELADNÁ
 
SO 20.1.2018
10:20
SOKOL DOBRÁ – SOKOL HRABOVÁ
 
SO 20.1.2018
12:10
FC HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV
 
SO 20.1.2018
14:00
FC VRATIMOV – FK BOHUMÍN
 
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 2. KOLO
VÝSLEDEK
SO 27.1.2018
08:30
SOKOL HRABOVÁ – FC VRATIMOV
 
SO 27.1.2018
10:20
FK BOHUMÍN – SK ŠENOV
 
SO 27.1.2018
12:10
SK ČELADNÁ – FC HEŘMANICE
 
SO 27.1.2018
14:00
MFK HAVÍŘOV – SOKOL DOBRÁ
 
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 3. KOLO
VÝSLEDEK
ST 24.1.2018
18:00
SOKOL HRABOVÁ – FK BOHUMÍN
 
ST 14.2.2018
18:00
FC VRATIMOV – MFK HAVÍŘOV
 
SO 03.2.2018
12:10
FC HEŘMANICE – SK ŠENOV
 
SO 03.2.2018
14:00
SOKOL DOBRÁ – SK ČELADNÁ
 
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 4. KOLO
VÝSLEDEK
SO 10.2.2018
08:30
SK ŠENOV – SOKOL DOBRÁ
 
SO 10.2.2018
10:20
MFK HAVÍŘOV – SOKOL HRABOVÁ
 
SO 10.2.2018
12:10
SK ČELADNÁ – FC VRATIMOV
 
SO 10.2.2018
14:00 FK BOHUMÍN FC HEŘMANICE  
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 5. KOLO
VÝSLEDEK
SO 17.2.2018
08:30
SOKOL HRABOVÁ – SK ČELADNÁ
 
SO 17.2.2018
10:20
SOKOL DOBRÁ – FC HEŘMANICE
 
SO 17.2.2018
12:10
MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN
 
SO 17.2.2018
14:00 FC VRATIMOV – SK ŠENOV  
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 6. KOLO
VÝSLEDEK
SO 24.2.2018
08:30
FK BOHUMÍN – SOKOL DOBRÁ
 
SO 24.2.2018
10:20
SK ČELADNÁ – MFK HAVÍŘOV
 
SO 24.2.2018
12:10
FC HEŘMANICE – FC VRATIMOV
 
SO 24.2.2018
14:00
SK ŠENOV – SOKOL HRABOVÁ
 
 
DEN
ČAS
UTKÁNÍ – 7. KOLO
VÝSLEDEK
SO 03.3.2018
08:30
SOKOL HRABOVÁ – FC HEŘMANICE
 
SO 03.3.2018
10:20
FC VRATIMOV – SOKOL DOBRÁ
 
SO 03.3.2018
12:10
MFK HAVÍŘOV – SK ŠENOV
 
SO 03.3.2018
14:00 SK ČELADNÁ – FK BOHUMÍN  
 



TABULKA KP PO PODZIMU 2017:
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1
Heřmanice
16
12
0
4
47:18
36
2
Dětmarovice
16
11
2
3
39:17
35
3
SO Bruntál
16
10
4
2
36:23
34
4
Háj ve Slezsku
16
10
2
4
46:30
32
5
Čeladná
16
9
4
3
51:21
31
6
Pustá Polom
16
9
3
4
35:19
30
7
Frenštát p. R.
16
8
1
7
44:31
25
8
Polanka
16
7
4
5
29:25
25
9
Šenov
16
6
2
8
29:34
20
10
Břidličná
16
6
1
9
30:48
19
11
Krnov
16
5
3
8
29:38
18
12
Stará Bělá
16
5
2
9
26:34
17
13
Bílovec
16
3
3
10
22:43
12
14
Slavia Orlová
16
3
3
10
16:41
12
15
Český Těšín
16
2
3
11
14:40
9
16
Vratimov
16
2
3
11
28:59
9
TABULKA DOMA:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SO Bruntál 8 7 1 0 21:8 22
2 Čeladná 8 6 1 1 31:7 19
3 Háj ve Slezsku 8 6 1 1 23:10 19
4 Polanka 8 6 1 1 19:6 19
5 Heřmanice 8 6 0 2 25:10 18
6 Dětmarovice 8 5 2 1 21:9 17
7 Šenov 8 5 1 2 24:11 16
8 Krnov 8 4 3 1 22:13 15
9 Pustá Polom 8 4 2 2 18:10 14
10 Stará Bělá 8 4 1 3 18:14 13
11 Frenštát p. R. 8 4 0 4 20:17 12
12 Břidličná 8 3 0 5 15:22 9
13 Bílovec 8 2 2 4 12:17 8
14 Český Těšín 8 2 1 5 9:18 7
15 Slavia Orlová 8 2 1 5 9:20 7
16 Vratimov 8 1 3 4 14:28 6
TABULKA VENKU:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Heřmanice 8 6 0 2 22:8 18
2 Dětmarovice 8 6 0 2 18:8 18
3 Pustá Polom 8 5 1 2 17:9 16
4 Frenštát p. R. 8 4 1 3 24:14 13
5 Háj ve Slezsku 8 4 1 3 23:20 13
6 Čeladná 8 3 3 2 20:14 12
7 SO Bruntál 8 3 3 2 15:15 12
8 Břidličná 8 3 1 4 15:26 10
9 Polanka 8 1 3 4 10:19 6
10 Slavia Orlová 8 1 2 5 7:21 5
11 Stará Bělá 8 1 1 6 8:20 4
12 Bílovec 8 1 1 6 10:26 4
13 Šenov 8 1 1 6 5:23 4
14 Vratimov 8 1 0 7 14:31 3
15 Krnov 8 1 0 7 7:25 3
16 Český Těšín 8 0 2 6 5:22 2
 



POČTY ŽLUTÝCH A ČERVENÝCH KARET V KP - PODZIM 2017:
 
-
KOLO
1
2
3
4
15
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
Podzim 2017
Poř.
ŽLUTÉ KARTY
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK
ŽK CELKEM
ČK CELKEM
1.
KRNOV
2
2
0
2
3
0
0
0
0
2
3
0
3
1
1
1
20
1
2.
BRUNTÁL
2
2
0
0
1
1
0
2
1
0
1
0
2
5
1
3
21
2
3.
HEŘMANICE
2
1
1
1
2
1
1
2
2
2
1
3
1
0
3
2
25
-
4.
FRENŠTÁT
3
1
2
4
1
1
4
1
1
1
1
3
1
0
0
1
25
-
5.
BÍLOVEC
3
1
3
0
4
2
3
1
2
0
1
1
1
0
3
3
28
-
6.
ČESKÝ TĚŠÍN
4
5
2
0
0
0
1
3
1
1
2
3
3
0
3
1
29
1
7.
PUSTÁ POLOM
0
2
1
0
0
5
3
1
3
2
4
0
2
0
5
1
29
-
8.
BŘIDLIČNÁ
1
1
3
1
1
1
3
1
2
3
3
1
4
2
0
3
30
-
9.
STARÁ BĚLÁ
4
3
2
4
1
1
0
4
0
3
3
1
0
1
3
1
31
1
10.
POLANKA
3
2
1
2
1
3
2
2
3
2
1
1
4
1
2
1
31
2
11.
DĚTMAROVICE
1
1
3
3
2
1
2
3
3
2
3
3
3
1
0
1
32
-
12.
HÁJ
4
0
4
1
3
4
0
2
1
2
0
3
4
3
1
0
32
-
13.
ORLOVÁ
3
2
2
3
4
3
5
2
4
3
1
1
0
3
2
2
40
4
14.
ČELADNÁ
1
1
1
1
2
2
6
2
3
3
4
3
3
2
2
6
42
1
15.
VRATIMOV
2
3
1
4
4
5
2
4
2
3
1
2
3
5
1
1
43
-
16.
ŠENOV
1
1
3
4
3
1
7
6
1
6
2
2
3
2
4
2
48
1
-
CELKEM
36
28
29
30
32
31
39
36
29
35
31
27
37
26
31
29
506
13
 



POČTY DIVÁKŮ NA UTKÁNÍCH KP - PODZIM 2017 (dle zápisů rozhodčích):
 
Poř.
KOLO  / počet obyvatel
1
2
3
4
15
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
CELKEM
Ø
1.
BRUNTÁL         /16 583
200
1350
-
420
-
-
420
-
320
-
620
-
250
-
280
-
3860
483
2.
KRNOV             /23 762
325
-
360
292
-
-
285
-
257
-
260
-
160
-
227
-
2166
271
3.
DĚTMAROVICE /4 195
-
200
-
165
230
-
-
80
-
250
-
150
-
180
-
230
1485
186
4.
ŠENOV               /6 342
115
-
153
-
-
140
-
164
-
197
-
254
-
163
182
-
1368
171
5.
FRENŠTÁT      /10 887
-
200
-
193
159
-
180
-
260
-
155
-
75
-
-
139
1361
170
6.
STARÁ BĚLÁ      /4 100
320
-
250
-
-
90
-
100
-
230
140
-
120
-
80
-
1330
166
7.
ČELADNÁ           /2 739
-
-
150
-
150
150
-
115
-
150
-
210
-
150
-
150
1225
153
8.
HEŘMANICE      /2 809
156
-
105
-
150
150
-
140
-
110
-
100
-
200
-
-
1111
139
9.
BÍLOVEC            /7 415
-
200
-
115
100
-
200
-
80
-
36
-
-
70
-
60
861
108
10.
ČESKÝ TĚŠÍN  /24 650
150
-
130
-
-
90
-
90
30
-
140
-
110
-
90
-
830
104
11.
HÁJ                     /3 278
-
80
-
120
60
-
120
-
100
-
-
100
-
100
-
90
770
96
12.
PUSTÁ POLOM  /1 391
68
-
150
-
-
80
-
80
-
100
-
150
50
-
80
-
758
95
13.
BŘIDLIČNÁ         /3 252
-
100
-
-
150
50
-
70
-
65
-
150
-
62
-
100
747
93
14.
POLANKA           /4 972
-
149
-
150
50
-
110
-
-
0
-
110
-
50
-
100
719
90
15.
VRATIMOV         /6 797
-
120
-
90
-
-
90
-
80
-
93
-
80
-
80
80
713
89
16.
ORLOVÁ          /29 231
75
-
80
-
-
100
80
-
50
-
60
-
80
-
100
-
625
78
-
CELKEM
1409
2399
1378
1545
1049
850
1485
839
1177
1102
1504
1224
925
975
1119
949
19929
-
-
Ø
151
300
172
193
131
106
186
105
147
138
188
153
116
122
140
119
128
na utkání
156
 



MLÁDEŽNICKÉ TÝMY SK ŠENOV:
 
TABULKA U11 MěS U11 (5+1) sk. C
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1
Heřmanice U11
7
6
0
1
77:35
18
2
Vítkovice U11 B
7
5
2
0
90:28
17
3
Ostrava-Jih U11 B
7
4
1
2
46:39
13
4
Petřkovice U11 B
7
3
1
3
60:38
10
5
Šenov U11
7
3
0
4
52:45
9
6
Vratimov U11
5
2
0
3
34:57
6
7
Michálkovice U11
6
0
1
5
12:64
1
8
Koblov U11
6
0
1
5
14:79
1
 
TABULKA U9 MěS U9 (4+1) sk. A
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1.
Stará Bělá U9
7
7
0
0
128 : 24
21
2.
Rychvald U9
7
6
0
1
103 : 38
18
3.
SK Šenov U9 „A“
7
5
0
2
86 : 51
15
4.
Vítkovice U8 „A“
7
4
0
3
73 : 48
12
5.
Poruba U9 „A“
7
3
0
4
68 : 76
9
6.
Václavovice U9
6
3
0
3
36 : 42
9
7.
Hrabová U9
7
2
0
5
81 : 67
6
8.
Vratimov U9
7
1
0
6
32 : 106
3
9.
Baník dívky
7
0
0
7
3 : 146
0
 
TABULKA U9 MěS U9 (4+1) sk. B
Rk.
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
1.
Dolní Lhota U9
7
7
0
0
134 : 27
21
2.
O. Lhotka U9
8
7
0
1
123 : 37
21
3.
SK Šenov U9 „B“
7
4
1
2
71 : 50
13
4.
Heřmanice U9
8
4
1
3
83 : 64
13
5.
Hlubina U9
7
4
0
3
83 : 47
12
6.
Krásné Pole U9
7
3
2
2
79 : 59
11
7.
Pustkovec U9
6
2
0
4
47 : 76
6
8.
Vítkovice 1919 U8 „B“
8
2
0
6
47 : 126
6
9.
Poruba U9 „B“
8
1
2
5
72 : 139
5
10.
Petřkovice U9 „B“
8
0
0
8
35 : 140
0
 



 
DESET ŽLUTÝCH KARET CELKEM A DOST, JINAK ZA POPLATEK !!!
 
UPOZORNĚNÍ PLATÍ ZEJMÉNA PRO „B“ TÝM SK ŠENOV, u přípravek SKŠ se ŽK nepředpokládají !?
 
VV MěFS Ostrava schválil poplatek 50,-Kč za napomenutí žlutou kartou, počínaje udělením jedenácté žluté karty v pořadí, v součtu všech družstev členského klubu v soutěžích MěFS Ostrava (platí pro utkání, na která je delegován rozhodčí KR MěFS Ostrava). Vyhodnocení udělených žlutých karet bude provedeno vždy po podzimní a jarní části soutěží řízených MěFS Ostrava.
KARTY SK ŠENOV „B“
JMÉNO
ŽK
ČK
Lukáš
Toral
2
 
Jan
Stibor
2
 
Jakub
Beránek
2
 
Tomáš
Lebduška
1
 
Vojtech
Schwarz
1
1
Martin
Klimša
1
 
Jakub
Smetana
1
 
CELKEM:
10
1
 



ROZPIS ZÁPASŮ SK ŠENOV:
 
KRAJSKÝ PŘEBOR MS KFS – MUŽI "A"   *2017/2018*  LOS PODZIM 2017
REVIZE k 16.8.2017
*Datum     Hodina
*SRAZ/ODJEZD
od hřiště
Kolo
Číslo
utkání
2017810A1A...
 Domácí
-
Hosté
Podzim
2017
Vzdál.
od hřiště
SO  05.08.17  17:00
16:00
1
0107
 SK ŠENOV
-
BŘIDLIČNÁ
5:0
-
SO  12.08.17  17:00
15:15
2
0203
 DĚTMAROVICE
-
SK ŠENOV
0:0
cca 20 km
SO  19.08.17  17:00
16:00
3
0306
 SK ŠENOV
-
POLANKA
4:0
-
SO  26.08.17  17:00
15:00
4
0404
 HÁJ ve SL.
-
SK ŠENOV
4:0
cca 33 km
ST  30.08.17  17:00
15:00
15
1502
 ČELADNÁ
-
SK ŠENOV
3:0
cca 31 km
SO  02.09.17  16:30
15:30
5
0505
 SK ŠENOV
-
BÍLOVEC
2:3
-
NE  10.09.17  16:00
13:45
6
0605
 FRENŠTÁT
-
SK ŠENOV
3:1
cca 36 km
SO  16.09.17  16:00
15:00
7
0704
 SK ŠENOV
-
BRUNTÁL
5:2
-
NE  24.09.17  16:00
13:00 BUS
8
0806
 KRNOV
-
SK ŠENOV
6:3
cca 70 km
SO  30.09.17  15:30
14:30
9
0903
 SK ŠENOV
-
ORLOVÁ
1:1
-
SO  07.10.17  15:00
13:15
10
1007
 ČES. TĚŠÍN
-
SK ŠENOV
0:1
cca 26 km
SO  14.10.17  15:00
14:00
11
1102
 SK ŠENOV
-
ST. BĚLÁ
1:0
-
NE  22.10.17  14:00
12:00
12
1208
 P. POLOM
-
SK ŠENOV
4:0
cca 38 km
SO  28.10.17  14:00
13:00
13
1301
 SK ŠENOV
-
VRATIMOV
5:2
-
SO  04.11.17  14:00
13:00
14
1408
 SK ŠENOV
-
HEŘMANICE
1:3
-
SO  11.11.17  13:30
10:45 BUS
16
1607
 BŘIDLIČNÁ
-
SK ŠENOV
3:0
cca 97 km
*Pozn:
 PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuálního počasí nebo po dohodě mužstev)!
 SRAZ JE JEN ORIENTAČNÍ, O ČASU SRAZU ROZHODUJE TRENÉR nebo VED. MUŽSTVA!
 AKTUÁLNÍ ROZPISY VŽDY NA www.fotbal.cz !!!
 
MUŽI: ŠENOV „B“ - MĚSTSKÁ SOUTĚŽ MěFS OSTRAVA (Pozn.: tříkolový systém!)
*2017/2018* LOS PODZIM 2017
REVIZE k 21.8.2017
KOLO
DATUM A ČAS¬¬
SRAZ¬
DOMÁCÍ
HOSTÉ
SKÓRE
HŘIŠTĚ
4
SO 26.08.2017 17:00
16:00
Šenov B
 HRABŮVKA
5:5
tráva
5
NE 03.09.2017 16:30
15:30
Šenov B
Markvartovice
4:2
tráva
6
NE 10.09.2017 16:00
14:30
Třebovice B
Šenov B
3:4
tráva
7
NE 17.09.2017 16:00
15:00
Šenov B
Slovan Ostrava B
3:0
tráva
8
NE 24.09.2017 16:00
14:30
Řepiště B
Šenov B
6:1
tráva
9
NE 01.10.2017 15:30
14:30
Šenov B
Vřesina B
1:3
tráva
1
NE 08.10.2017 15:00
----
Šenov B
VOLNO
----
----
3
NE 15.10.2017 15:00
14:00
Šenov B
Lokomotiva Ostrava
4:1
tráva
2
NE 22.10.2017 14:00
12:15
Ostrava Lhotka
Šenov B
4:2
tráva
13
SO 28.10.2017 14:00
12:15
Hrabůvka
Šenov B
1:1
tráva, HD VISTA
11
NE 05.11.2017 14:00
13:00
Šenov B
Ostrava Lhotka
2:3
tráva
10
NE 12.11.2017 13:30
----
VOLNO
Šenov B
----
----
12
SO 18.11.2017 13:30
12:00
Lokomotiva Ostrava
Šenov B
3:0
škvára
14
Odloženo na jaro
- viz STK za 7.11.2017
--:--
Markvartovice
Šenov B
-- : --
tráva
Poznámky: ¬čas srazu, resp. odjezdu je orientační, čas vždy určuje trenér/ved. mužstva!
                   ¬¬zpracováno podle webu IS FAČR, termíny mohou být změněny!
 



Tabulka KP 2016/2017:
 
Družstvo
Záp.
+
0
-
Skóre
Body
 
1
Bohumín
30
21
4
5
67:26
67
 
2
Heřmanice
30
17
8
5
79:34
59
 
3
Český Těšín
30
14
9
7
55:34
51
 
4
Čeladná
30
16
3
11
66:52
51
 
5
Bílovec
30
13
6
11
56:46
45
 
6
Háj ve Slezsku
30
13
6
11
55:46
45
 
7
Krnov
30
13
8
9
42:42
47
 
8
Břidličná
30
12
6
12
62:59
42
 
9
Polanka
30
10
7
13
52:57
37
 
10
Dětmarovice
30
10
6
14
45:51
36
 
11
Šenov
30
10
4
16
46:68
34
lepší díky vstřeleným
3. brankám na hřišti soupeře v Bruntále
12
SO Bruntál
30
9
7
14
58:62
34
 
13
Slavia Orlová
30
8
9
13
51:68
33
 
14
Frenštát p. R.
30
9
5
16
46:67
32
 
15
Vendryně
30
8
7
15
53:78
31
 
16
Kobeřice
30
9
1
20
32:75
28

 

 



KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka z domácích utkání:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Bohumín
15
13
2
0
42:4
41
2.
Heřmanice
15
10
5
0
45:11
35
3.
Český Těšín
15
9
4
2
34:13
31
4.
Čeladná
15
10
1
4
42:25
31
5.
Háj ve Slezsku
15
9
2
4
36:20
29
6.
Krnov
15
8
4
3
22:12
28
7.
Slavia Orlová
15
7
4
4
32:32
25
8.
Bílovec
15
7
3
5
32:22
24
9.
Břidličná
15
7
2
6
33:26
23
10.
Vendryně
15
7
2
6
33:32
23
11.
SO Bruntál
15
6
4
5
39:30
22
12.
Kobeřice
15
7
1
7
19:21
22
13.
Frenštát p. R.
15
6
3
6
21:22
21
14.
Polanka
15
4
5
6
24:25
17
15.
Dětmarovice
15
4
5
6
28:30
17
16.
ŠENOV
15
5
1
9
24:34
16
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka z venkovních utkání:
#
Klub
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
Bohumín
15
8
2
5
25:22
26
2.
Heřmanice
15
7
3
5
34:23
24
3.
Bílovec
15
6
3
6
24:24
21
4.
Český Těšín
15
5
5
5
21:21
20
5.
Čeladná
15
6
2
7
24:27
20
6.
Polanka
15
6
2
7
28:32
20
7.
Břidličná
15
5
4
6
29:33
19
8.
Dětmarovice
15
6
1
8
17:21
19
9.
Krnov
15
5
4
6
20:30
19
10.
ŠENOV
15
5
3
7
22:34
18
11.
Háj ve Slezsku
15
4
4
7
19:26
16
12.
SO Bruntál
15
3
3
9
19:32
12
13.
Frenštát p. R.
15
3
2
10
25:45
11
14.
Slavia Orlová
15
1
5
9
19:36
8
15.
Vendryně
15
1
5
9
20:46
8
16.
Kobeřice
15
2
0
13
13:54
6
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka JARO 2017:
#
  Tým
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
  FK Bospor Bohumín
15
10
2
3
37:12
32
2.
  FK Krnov
14
8
3
3
20:14
27
3.
  FC Heřmanice Slezská
14
7
4
3
29:19
25
4.
  FC IRP Český Těšín
15
6
5
4
29:21
23
5.
  FC Bílovec
14
7
2
5
25:23
23
6.
  Háj ve Slezsku
14
6
3
5
23:22
21
7.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
14
7
0
7
27:31
21
8.
  SK Beskyd Čeladná
15
6
2
7
27:19
20
9.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
14
5
5
4
27:24
20
10.
  FK SK Polanka
14
5
3
6
26:25
18
11.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
14
5
3
6
30:36
18
12.
  SK Dětmarovice
14
4
4
7
22:19
16
13.
  SK ŠENOV
14
4
3
7
22:27
15
14.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
5
0
10
27:34
15
15.
  Sokol Kobeřice
14
5
0
9
18:36
15
16.
  TJ Vendryně
14
2
5
7
23:40
11
Pozn.: různý počet utkání ovlivnily dohrávky z podzimu 2016.
 
KRAJSKÝ PŘEBOR 2016-17 - tabulka PODZIM 2016:
#
  TÝM
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
1.
  FK Bospor Bohumín
15
11
2
2
30:14
35
2.
  FC Heřmanice Slezská
16
10
4
2
50:15
34
3.
  SK Beskyd Čeladná
15
10
1
4
39:23
31
4.
  FC IRP Český Těšín
15
8
4
3
26:13
28
5.
  TJ Kovohutě Břidličná
15
7
6
2
35:25
27
6.
  Háj ve Slezsku
16
7
3
6
32:24
24
7.
  FC Bílovec
16
6
4
6
31:23
22
8.
  FK Krnov
16
5
5
6
22:28
20
9.
  TJ Vendryně
16
6
2
8
30:38
20
10.
  SK Dětmarovice
16
6
2
8
23:32
20
11.
  FK SK Polanka
16
5
4
7
26:32
19
12.
  SK ŠENOV
16
6
1
9
24:41
19
13.
  FK Slavia Orlová-Lutyně
16
3
6
7
21:32
15
14.
  FC Slavoj Olympia Bruntál
16
4
2
10
31:38
14
15.
  Sokol Kobeřice
16
4
1
11
14:39
13
16.
  SK Beskyd Frenštát p.R.
16
2
5
9
19:36
11
 



DOROST TABULKA 2016/2017:
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Dolní Lhota 22 18 3 1 131:17 57
2 SK Šenov 22 18 1 3 115:34 55
3 UNIE Hlubina 22 15 2 5 148:64 47
4 Slovan Ostrava 22 14 1 7 116:69 43
5 Velká Polom 22 12 2 8 74:57 38
6 Sokol Krásné Pole 22 11 1 10 81:82 34
7 Václavovice 22 10 1 11 71:62 31
8 Sokol Hrabová 22 8 3 11 59:62 27
9 Ostrava Lhotka 21 5 5 11 50:71 20
10 SLAVOJ Rychvald 22 4 3 15 43:112 15
11 SLAVIA Michálkovice 21 4 1 16 50:150 13
12 SOKOL HRABŮVKA 22 0 1 21 14:172 1
 



NAROZENINY:

LISTOPAD: Habernal Ondřej, Lapiš Petr, Ringoš Milan, Hanauer Jakub, Klimša Radim, Lyčka Evžen, Slíva Michal, Nguyen Toan Minh, Kolář Matěj.

PROSINEC: Minich Alexander, Kaiser Ondřej, Klimša Petr, Kolder Jakub, Schauer Adam, Schwarz Vojtěch, Volný Matyáš, Zimonyi Jakub, Desať Filip.
GRATULUJEME  



VÍTE CO JE GRASSROOTS LEADER CERTIFIKÁT?

Je určen pro přátelé, rodiče a budoucí trenéry. Jedná se o základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku. Jestli chcete své první trenérské osvědčení můžete jej zdarma získat na:

 www.fotbal.cz, sekce MŮJ FOTBAL, rubrika E-LEARNING / Grassroots Leader




SK Šenov rád uvítá do svých řad pravidelného trenéra přípravky!
Ideálně se vztahem k Šenovu a schopností aktivně předat fotbalové umění začínající mládeži, bez níž nebude mít fotbal v Šenově budoucnost. Následné získání potřebné trenérské licence C uhradí klub. Kontakt: sksenov@email.cz.



Úrazové pojištění – Kooperativa, a.s. od 1. ledna 2017
Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Smlouva č. 4950050842 je platná od 1. ledna 2017 s automatickou prolongací. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS.
Příkladem akcí jsou: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce. Pojištění se dokonce vztahuje na úrazy mimo Českou republiku.
Celý text smlouvy včetně oceňovacích tabulek naleznete ZDE.
Návod k nahlášení pojistné události v případě úrazu ZDE.
 
Pozn.: Evidenční číslo členského SK/TJ nebo sportovního svazu v rámci ČUS: CZ 0816219
 
Předchozí pojistka VZP
Pro úrazy, které se staly v letech 2013 až 2016 
postupujte podle tohoto návodu: Více informací, příslušný formulář ke stažení zde.
Vyplněné a potvrzené oznámení o škodné události se zasílá spolu s naskenovanou lékařskou dokumentací per e-mail na adresu oznameni.udalosti@pvzp.cz .

<PODĚKOVÁNÍ>

ČINNOST FOTBALOVÉHO ODDÍLU SK ŠENOV LETOS PODPORUJÍ
NÍŽE UVEDENÉ SPOLEČNOSTI:


BEXTRA s.r.o., Místecká 2933/ 111, 703 00 Ostrava - Vítkovice
Jednatel společnosti:                      Vedoucí pobočky Ostrava: 
Tel.: +420 597 578 227                       Tel.: +420 597 578 221
Fax: +420 597 579 026                       Fax: +420 597 579 025
GSM: +420 602 715 766                     GSM: +420 724 646 333
e-mail:
tomis@bextra.cz                   e-mail: kinclova@bextra.cz


KOMENDA- STŘECHY s.r.o.
Sokolská 1233, 739 34 Šenov
tel.: 602 713 509; e-mail: vl.komenda@seunam.cz


SKLOMAX CZ spol.  s.r.o.,
Těšínská ul. areál Trojice 710 00, Slezská Ostrava



DĚKUJEME > VEDENÍ SK ŠENOV



ODKAZY, KDE NAJDETE SOUČASNÉ AKTUÁLNÍ FOTBALOVÉ INFORMACE:
 

PŘEHLED SOUTĚŽÍ FAČR (IS FOTBAL): https://is.fotbal.cz/souteze/prehled-soutezi.aspx


FAČR
Jak se stát členem (směrnice, přihlášky), databáze členů (vyhledávání), nejčastější dotazy, bonusový program, využití členské karty („www.bytclenemsevyplati.cz“)
TOPlist