AKTUALITY
UTKÁNÍ 18. KOLA MěP Ostrava:
|
TABULKA MěP MUŽŮ
|
PŘEHLED UTKÁNÍ VŠECH TÝMŮ SK ŠENOV + muži Václavovice NA JAŘE 2024,
ročník 2023/2024
Aktualizace k 24.4.2024
TÝM
|
*DATUM A ČAS
|
KOLO
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
BŘEZEN 2024
|
||||||||
VÁCLAVKY
|
SO 23.3.24 15:00
|
14
|
PUSTKOVEC
|
-
|
Václavovice muži
|
2:6
|
0:1
|
-
|
|
||||||||
U11
|
PÁ 29.3.24 12:00
|
11
|
HEŘMANICE „B“
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
18:1
|
-
|
Z podzimu.
|
DOROST
|
SO 30.3.24 10:15
|
15
|
HRABOVÁ
|
-
|
SK ŠENOV st.dor.
|
2:1
|
4:1
|
Petroš |
ST. ŽÁCI
|
SO 30.3.24 13:15
|
15
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
RADUŇ
|
4:1;4:1
|
1:3
|
Kutáč |
MUŽI
|
SO 30.3.24 15:30
|
15
|
SVINOV
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
0:1
|
0:5
|
Smajdor 2, Hruška,
Burkert, Koziel
|
VÁCLAVKY
|
SO 30.3.24 15:30
|
15
|
Václavovice muži
|
-
|
DOLNÍ LHOTA
|
2:2PK:4:2
|
3:1
|
|
DUBEN 2024
|
||||||||
U11
|
ST 03.4.24 16:30
|
19
|
VRATIMOV
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
15:5
|
13:5
|
-
|
U9
|
ČT 04.4.24 16:30
|
19
|
BANÍK O.– dívky
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
3:22
|
7:13
|
Radvanice
|
DOROST
|
SO 06.4.24 10:00
|
16
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
TŘEBOVICE
|
0:2
|
2:6
|
Koziel, Lysický Seb.
|
ST. ŽÁCI
|
SO 06.4.24 13:15
|
16
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
KLIMKOVICE
|
8:0; 9:0
|
9:0
|
Mockovčiak 2, Šputa,
Pečonka, Dobiáš, Antoš,
Sedlařík, Kutáč, Samek
|
MUŽI
|
SO 06.4.24 15:30
|
16
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
VÁCLAVOVICE
|
0:4
|
1:1 PK:2:4
|
Franek
|
|
||||||||
U9
|
PO 08.4.24 16:00
|
17
|
SVINOV „B“
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
3:18
|
7:20
|
-
|
U11
|
ÚT 09.4.24 16:00
|
17
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
12:4
|
13:1
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
ST 10.4.24 16:00
|
17
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
12:3
|
9:2
|
Sekera, Pečonka |
ST. ŽÁCI
|
SO 13.4.24 10:00
|
17
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
0:5; 0:9
|
1:4
|
Dobiáš 3, Sedlařík |
MUŽI
|
SO 13.4.24 16:00
|
17
|
PUSTKOVEC
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
4:2
|
1:0
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 13.4.24 16:00
|
17
|
Václavovice muži
|
-
|
KOBLOV
|
1:2
|
1:1 PK: 3:1
|
-
|
|
||||||||
U9
|
ÚT 16.4.24 16:30
|
18
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
HRABOVÁ
|
20:3
|
22:6
|
-
|
U11
|
ST 17.4.24 17:00
|
18
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
ŘEPIŠTĚ
|
13:5
|
13:9
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
ČT 18.4.24 16:00
|
18
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
HRABOVÁ
|
1:2
|
2:2 PK:4:5
|
Antoš, Pečonka
|
DOROST
|
SO 20.4.24 10:00
|
18
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
KLIMKOVICE
|
0:11
|
0:9
|
-
|
ST. ŽÁCI
|
SO 20.4.24 13:45
|
18
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
HLUBINA „B“
|
3:0K;3:0
|
5:1
|
Sedlařík, Kutáč 2,
Mockovčiak 2
|
MUŽI
|
SO 20.4.24 16:00
|
18
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
DOLNÍ LHOTA
|
3:6
|
4:3
|
Hruška 2, Koloničný 2 |
VÁCLAVKY
|
NE 21.4.24 16:00
|
18
|
STARÁ BĚLÁ „B“
|
-
|
Václavovice muži
|
0:2
|
2:4
|
-
|
|
||||||||
ML.ŽÁCI
|
PO 22.4.24 15:30
|
19
|
ŘEPIŠTĚ
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
0:19
|
2:10
|
Sekera 3, Kozák 2, Šmídl 2,
Antoš 2, Navara
|
U9
|
ÚT 23.4.24 16:30
|
16
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
RYCHVALD
|
12:11
|
11:11
|
-
|
U11
|
ST 24.4.24 17:00
|
16
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
KRÁSNÉ POLE
|
9:10
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI
|
SO 27.4.24 10:00
|
19
|
MALÉ HOŠTICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
0:3;2:2
|
?
|
PK:2:4
|
DOROST
|
SO 27.4.24 10:00
|
19
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
OSTRAVA JIH
|
1:6; 1:10
|
?
|
-
|
MUŽI
|
SO 27.4.24 16:00
|
19
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
SLOVAN Ostrava
|
1:2; 0:4
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 27.4.24 16:00
|
19
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
Václavovice muži
|
1:6; 2:3
|
?
|
-
|
U9
|
ÚT 30.4.24 16:30
|
20
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
LHOTKA
|
10:10
|
?
|
-
|
KVĚTEN 2024
|
||||||||
ST. ŽÁCI
|
ST 01.5.24 09:00
|
27
|
TŘEBOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
8:3; 2:0
|
?
|
-
|
DOROST
|
ST 01.5.24 13:00
|
27
|
KLIMKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.dor.
|
---
|
?
|
-
|
MUŽI | ST 01.5.24 16:00 | 14 | SK ŠENOV muži | - | JISKRA HRUŠOV | 2:1 | ? | - |
U11
|
ST 01.5.24 18:00
|
20
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
TŘEBOVICE
|
8:5
|
?
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
ČT 02.5.24 16:00
|
20
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
BANÍK O. – dívky
|
1:0
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI
|
SO 04.5.24 14:15
|
20
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
TŘEBOVICE
|
---
|
?
|
-
|
MUŽI
|
SO 04.5.24 16:30
|
20
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
KOBLOV
|
1:8; 2:10
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 04.5.24 16:30
|
20
|
Václavovice muži
|
-
|
HRUŠOV
|
8:0; 3:0
|
?
|
-
|
DOROST
|
NE 05.5.24 14:00
|
20
|
KRÁSNÉ POLE
|
-
|
SK ŠENOV st.dor.
|
1:3; 4:1
|
?
|
-
|
|
||||||||
DOROST
|
ST 08.5.24 13:00
|
14
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
MICHÁLKOVICE
|
2:2
|
?
|
PK:3:2
|
ML.ŽÁCI | ST 08.5.24 16:00 | 16 | SK ŠENOV ml.žáci | - | DARKOVIČKY | 3:1 | ? | Pův. 4.4.24 |
U11
|
ST 08.5.24 16:30
|
21
|
PUSTKOVEC
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
11:5
|
?
|
|
MUŽI
|
ST 08.5.24 16:30
|
27
|
DOLNÍ LHOTA
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
---
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
ST 08.5.24 16:30
|
27
|
Václavovice muži
|
-
|
STARÁ BĚLÁ „B“
|
---
|
?
|
-
|
U9
|
ČT 09.5.24 16:00
|
21
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
8:8
|
?
|
-
|
DOROST
|
SO 11.5.24 10:00
|
21
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
LUDGEŘOVICE
|
2:3; 2:0
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 11.5.24 15:30
|
21
|
SVINOV
|
-
|
Václavovice muži
|
1:5; 2:4
|
?
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
NE 12.5.24 10:00
|
21
|
HLUČÍN „C“
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
2:4
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI
|
NE 12.5.24 15:00
|
21
|
PETŘKOVICE „B“
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
---
|
?
|
-
|
MUŽI
|
NE 12.5.24 16:00
|
21
|
STARÁ BĚLÁ „B“
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
6:4; 1:2
|
?
|
-
|
|
||||||||
U11
|
PO 13.5.24 16:00
|
12
|
SLOVAN OSTR.
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
7:4
|
?
|
-
|
DOROST | ST 15.5.24 16:30 | 17 | DOLNÍ LHOTA | - | SK ŠENOV st.dor. | 2:1 | ? | Pův. t.:14.4.24 |
U9
|
ST 15.5.24 17:00
|
12
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
8:10
|
?
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
ČT 16.5.24 16:00
|
22
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
POLANKA „B“
|
0:11
|
?
|
-
|
DOROST
|
SO 18.5.24 10:00
|
22
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
SVINOV
|
10:1; 4:0
|
?
|
-
|
MUŽI
|
SO 18.5.24 17:00
|
22
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
MICHÁLKOVICE
|
1:0; 0:0
|
?
|
PK:4:2
|
VÁCLAVKY
|
SO 18.5.24 16:00
|
22
|
SLOVAN OSTR.
|
-
|
Václavovice muži
|
1:7; 3:3
|
?
|
PK:4:3
|
ST. ŽÁCI
|
NE 19.5.24 10:00
|
22
|
RADUŇ
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
---
|
?
|
-
|
|
||||||||
U9
|
ÚT 21.5.24 16:30
|
13
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
KOBLOV
|
11:7
|
?
|
-
|
U11
|
ST 22.5.24 17:00
|
13
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
RYCHVALD
|
6:12
|
?
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
PÁ 24.5.24 16:30
|
13
|
VRATIMOV
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
1:4
|
?
|
-
|
DOROST
|
SO 25.5.24 14:30
|
23
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.dor.
|
---
|
?
|
-
|
MUŽI
|
SO 25.5.24 17:00
|
23
|
JISKRA HRUŠOV
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
---
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 25.5.24 17:00
|
23
|
Václavovice muži
|
-
|
PUSTKOVEC
|
---
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI | NE 26.5.24 09:00 | 23 | KLIMKOVICE | - | SK ŠENOV st.žáci | --- | ? | - |
|
||||||||
U9
|
ST 29.5.24 15:30
|
14
|
ŘEPIŠTĚ
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
14:6
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI | ST 29.5.24 16:00 | 28 | SK ŠENOV st.žáci | - | PETŘKOVICE „B“ | 1:2; 0:1 | ? | Pův. t: 8.5.24 13:00 |
ML.ŽÁCI
|
ČT 30.5.24 16:00
|
14
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
BRUŠPERK „B“
|
1:8
|
?
|
-
|
ČERVEN 2024
|
||||||||
DOROST
|
SO 01.6.24 10:00
|
24
|
SK ŠENOV st.dor.
|
-
|
HRABOVÁ
|
---
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI
|
SO 01.6.24 14:45
|
24
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
MICHÁLKOVICE
|
---
|
?
|
-
|
MUŽI
|
SO 01.6.24 17:00
|
24
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
SVINOV
|
---
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 01.6.24 17:00
|
24
|
DOLNÍ LHOTA
|
-
|
Václavovice muži
|
---
|
?
|
-
|
|
||||||||
U9
|
PO 03.6.24 16:00
|
15
|
KRÁSNÉ POLE
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
6:10
|
?
|
-
|
ML.ŽÁCI
|
PO 03.6.24 16:30
|
15
|
STARÁ BĚLÁ„B“
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
4:4
|
?
|
PK 3:4
|
U11
|
ÚT 04.6.24 16:30
|
15
|
BANÍK O. – dívky
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
11:5
|
?
|
Radvanice
|
ST. ŽÁCI | PÁ 07.6.24 17:30 | 25 | HLUBINA „B“ | - | SK ŠENOV st.žáci | --- | ? | - |
MUŽI
|
SO 08.6.24 17:00
|
25
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
---
|
?
|
-
|
DOROST
|
NE 09.6.24 10:00
|
25
|
TŘEBOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.dor.
|
---
|
?
|
-
|
|
||||||||
U9
|
ÚT 11.6.24 16:30
|
22
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
HEŘMANICE
|
8:8
|
?
|
-
|
DOROST | ST 12.6.24 16:00 | 26 | SK ŠENOV st.dor. | - | DOLNÍ LHOTA | --- | ? | - |
U11
|
ST 12.6.24 18:00
|
22
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
HEŘMANICE „B“
|
-
|
?
|
-
|
ST. ŽÁCI
|
ČT 13.6.24 17:30
|
26
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
MALÉ HOŠTICE
|
---
|
?
|
Pův. t: 15.6.24 14:45 |
MUŽI
|
SO 15.6.24 17:00
|
26
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
PUSTKOVEC
|
---
|
?
|
-
|
VÁCLAVKY
|
SO 15.6.24 17:00
|
26
|
KOBLOV
|
-
|
Václavovice muži
|
---
|
?
|
-
|
POZNÁMKA: Případné změny vyhrazeny. Aktuálně vždy na www.fotbal.cz.
ORGANIZACE SOUTĚŽÍ:
MěP mužů = 3 kolový systém / MěP dorost = 3 kolový systém / MěP st. žáci = 4 kolový systém/
MěP ml. žáci = 2 kolový systém (2 skupiny) / MěS přípravky U11 a U9 = 2 kolový systém
|
PŘEHLED UTKÁNÍ MUŽŮ SK ŠENOV NA JAŘE 2024
– ročník 2023/2024 – Ostrava-město › MěP muži › 3 kolový systém
aktualizace k 13.4.2024 /zdroj: fotbal.cz/
*DATUM A ČAS
|
KOL O
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
BŘEZEN 2024
|
|||||||
SO 30.3.24 15:30
|
15
|
SVINOV
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
0:1
|
0:5 (0:0)
|
Smajdor 2, Hruška,
Burkert, Koziel
|
DUBEN 2024
|
|||||||
SO 06.4.24 15:30
|
16
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
VÁCLAVOVICE
|
0:4
|
1:1 (1:0) Pen: 2:4
|
Franek
|
SO 13.4.24 16:00
|
17
|
PUSTKOVEC
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
4:2
|
1:0 (1:0)
|
-
|
SO 20.4.24 16:00
|
18
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
DOLNÍ LHOTA
|
3:6
|
4:3 (2:2)
|
Hruška 2, Koloničný 2 |
SO 27.4.24 16:00
|
19
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
SLOVAN Ostrava
|
1:2; 0:4
|
?
|
-
|
KVĚTEN 2024
|
|||||||
SO 01.5.24 16:00 | 14 | SK ŠENOV muži | - | JISKRA HRUŠOV | 2:1 | ? | - |
SO 04.5.24 16:30
|
20
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
KOBLOV
|
1:8; 2:10
|
?
|
-
|
ST 08.5.24 16:30
|
27
|
DOLNÍ LHOTA
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
---
|
?
|
-
|
NE 12.5.24 16:00
|
21
|
STARÁ BĚLÁ „B“
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
6:4; 1:2
|
?
|
-
|
SO 18.5.24 17:00
|
22
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
MICHÁLKOVICE
|
1:0; 0:0 PK:4:2
|
?
|
-
|
SO 25.5.24 17:00
|
23
|
JISKRA HRUŠOV
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
---
|
?
|
-
|
ČERVEN 2024
|
|||||||
SO 01.6.24 17:00
|
24
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
SVINOV
|
---
|
?
|
-
|
SO 08.6.24 17:00
|
25
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV muži
|
---
|
?
|
-
|
SO 15.6.24 17:00
|
26
|
SK ŠENOV muži
|
-
|
PUSTKOVEC
|
---
|
?
|
-
|
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuální situace, počasí nebo po dohodě mužstev)! AKTUÁLNÍ ROZPISY NA www.fotbal.cz !!
|
PŘEHLED UTKÁNÍ DOROSTU SK ŠENOV NA JAŘE 2024
– ročník 2023/2024 – Ostrava-město › MěP st. dorost › 3 kolový systém
aktualizace k 13.4.2024 /zdroj: fotbal.cz/
*DATUM A ČAS
|
KOLO
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
BŘEZEN 2024
|
|||||||
SO 30.3.24 10:15
|
15
|
HRABOVÁ
|
-
|
SK ŠENOV st.dorost
|
2:1
|
4:1 (4:1)
|
Petroš |
DUBEN 2024
|
|||||||
SO 06.4.24 10:00
|
16
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
TŘEBOVICE
|
0:2
|
2:6 (1:2)
|
Koziel, Lysický Seb.
|
SO 20.4.24 10:00
|
18
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
KLIMKOVICE
|
0:11
|
0:9 (0:5)
|
-
|
SO 27.4.24 10:00
|
19
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
OSTRAVA JIH
|
1:6; 1:10
|
?
|
-
|
KVĚTEN 2024
|
|||||||
ST 01.5.24 13:00
|
27
|
KLIMKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.dorost
|
---
|
?
|
-
|
NE 05.5.24 14:00
|
20
|
KRÁSNÉ POLE
|
-
|
SK ŠENOV st.dorost
|
1:3; 4:1
|
?
|
-
|
ST 08.5.24 13:00
|
14
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
MICHÁLKOVICE
|
2:2 PK:3:2
|
?
|
-
|
ST 15.5.24 16:30
|
17 | DOLNÍ LHOTA | - | SK ŠENOV st.dorost | 2:1 | ? | Pův.t: 14.4.24 |
SO 11.5.24 10:00
|
21
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
LUDGEŘOVICE
|
2:3; 2:0
|
?
|
-
|
SO 18.5.24 10:00
|
22
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
SVINOV
|
10:1; 4:0
|
?
|
-
|
SO 25.5.24 14:30
|
23
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.dorost
|
---
|
?
|
-
|
ČERVEN 2024
|
|||||||
SO 01.6.24 10:00
|
24
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
HRABOVÁ
|
---
|
?
|
-
|
NE 09.6.24 10:00
|
25
|
TŘEBOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.dorost
|
---
|
?
|
-
|
ST 12.6.24 16:00
|
26
|
SK ŠENOV st.dorost
|
-
|
DOLNÍ LHOTA
|
---
|
?
|
-
|
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuální situace, počasí nebo po dohodě mužstev)! AKTUÁLNÍ ROZPISY NA www.fotbal.cz !!
|
TABULKA SOUTĚŽE
#
|
KLUB
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
SKÓRE
|
BODY
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Klimkovice
|
17
|
15
|
0
|
2
|
103:19
|
46
|
2.
|
Ostrava-Jih
|
16
|
14
|
0
|
2
|
85:21
|
42
|
3.
|
Třebovice
|
17
|
12
|
0
|
5
|
49:25
|
37
|
4.
|
Dolní Lhota
|
16
|
10
|
0
|
6
|
43:54
|
28
|
5.
|
Michálkovice
|
17
|
7
|
0
|
10
|
47:45
|
22
|
6.
|
Hrabová
|
17
|
7
|
0
|
10
|
36:41
|
21
|
7.
|
Krásné Pole
|
16
|
7
|
0
|
9
|
28:36
|
20
|
8.
|
Ludgeřovice
|
17
|
5
|
0
|
12
|
30:49
|
16
|
9.
|
Šenov
|
16
|
5
|
0
|
11
|
31:63
|
14
|
10.
|
Svinov
|
17
|
1
|
0
|
16
|
8:107
|
3
|
PŘEHLED UTKÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ SK ŠENOV NA JAŘE 2024
– ročník 2023/2024 – Ostrava-město › MěP st. žáci › 4 kolový systém
aktualizace k 20.4.2024 /zdroj: fotbal.cz/
*DATUM A ČAS
|
KOLO
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
BŘEZEN 2024
|
|||||||
SO 30.3.24 13:15
|
15
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
RADUŇ
|
4:1;4:1
|
1:3 (0:1)
|
Kutáč |
DUBEN 2024
|
|||||||
SO 06.4.24 13:15
|
16
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
KLIMKOVICE
|
8:0; 9:0
|
9:0 (5:0)
|
Mockovčiak 2, Šputa,
Pečonka, Dobiáš,
Antoš, Sedlařík, Kutáč, Samek
|
SO 13.4.24 10:00
|
17
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
0:5; 0:9
|
1:4 (1:2)
|
Dobiáš 3, Sedlařík
|
SO 20.4.24 13:45
|
18
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
HLUBINA „B“
|
3:0K;3:0
|
5:1 (4:1)
|
Sedlařík, Kutáč 2,
Mockovčiak 2
|
SO 27.4.24 10:00
|
19
|
MALÉ HOŠTICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
0:3;2:2 PK:4:2
|
?
|
-
|
KVĚTEN 2024
|
|||||||
ST 01.5.24 09:00
|
27
|
TŘEBOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
8:3; 2:0
|
?
|
-
|
SO 04.5.24 14:15
|
20
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
TŘEBOVICE
|
---
|
?
|
-
|
NE 12.5.24 15:00
|
21
|
PETŘKOVICE „B“
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
---
|
?
|
-
|
NE 19.5.24 10:00
|
22
|
RADUŇ
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
---
|
?
|
-
|
NE 26.5.24 09:00
|
23
|
KLIMKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
---
|
?
|
-
|
ST 29.5.24 16:00 | 28 | SK ŠENOV st.žáci | - | PETŘKOVICE „B“ | 1:2; 0:1 | ? | Pův.t.: 8.5.24 11:00 |
ČERVEN 2024
|
|||||||
SO 01.6.24 14:45
|
24
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
MICHÁLKOVICE
|
---
|
?
|
-
|
PÁ 07.6.24 17:30
|
25
|
HLUBINA „B“
|
-
|
SK ŠENOV st.žáci
|
---
|
?
|
-
|
ČT 13.6.24 17:30
|
26
|
SK ŠENOV st.žáci
|
-
|
MALÉ HOŠTICE
|
---
|
?
|
Pův.t.: 15.6.24 14:45 |
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuální situace, počasí nebo po dohodě mužstev)! AKTUÁLNÍ ROZPISY NA www.fotbal.cz !!
|
TABULKA SOUTĚŽE
#
|
KLUB
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
SKÓRE
|
BODY
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Petřkovice "B"
|
18
|
17
|
0
|
1
|
96:12
|
50
|
2.
|
Třebovice
|
18
|
15
|
0
|
3
|
126:22
|
46
|
3.
|
Šenov
|
18
|
12
|
0
|
6
|
72:22
|
37
|
4.
|
Raduň
|
18
|
10
|
0
|
8
|
63:62
|
29
|
5.
|
Klimkovice
|
18
|
7
|
0
|
11
|
44:95
|
20
|
6.
|
Malé Hoštice
|
18
|
6
|
0
|
12
|
30:80
|
18
|
7.
|
Hlubina "B"
|
18
|
4
|
0
|
14
|
33:73
|
13
|
8.
|
Michálkovice
|
18
|
1
|
0
|
17
|
17:115
|
3
|
PŘEHLED UTKÁNÍ MLADŠÍCH ŽÁKŮ SK ŠENOV NA JAŘE 2024
– ročník 2023/2024 – Ostrava-město › MěP ml. žáci (7+1) sk.A › 2 kolový systém
aktualizace k .22.2024 /zdroj: fotbal.cz/
*DATUM A ČAS
|
KOLO
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
DUBEN 2024
|
|||||||
ST 10.4.24 16:00
|
17
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
12:3
|
9:2
|
Sekera, Pečonka |
ČT 18.4.24 16:00
|
18
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
HRABOVÁ
|
1:2
|
2:2 PK:4:5
|
Antoš, Pečonka |
PO 22.4.24 15:30
|
19
|
ŘEPIŠTĚ
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
0:19
|
2:10
|
Sekera 3, Kozák 2, Šmídl 2, Antoš 2, Navara
|
KVĚTEN 2024
|
|||||||
ČT 02.5.24 16:00
|
20
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
BANÍK O. – dívky
|
1:0
|
?
|
-
|
ST 08.8.24 16:00 | 16 | SK ŠENOV ml.žáci | - | DARKOVIČKY | 3:1 | ? | Pův. 4,4.24 |
NE 12.5.24 10:00
|
21
|
HLUČÍN „C“
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
2:4
|
?
|
-
|
ČT 16.5.24 16:00
|
22
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
POLANKA „B“
|
0:11
|
?
|
-
|
PÁ 24.5.24 16:30
|
13
|
VRATIMOV
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
1:4
|
?
|
-
|
ČT 30.5.24 16:00
|
14
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
-
|
BRUŠPERK „B“
|
1:8
|
?
|
-
|
ČERVEN 2024
|
|||||||
PO 03.6.24 16:30
|
15
|
STARÁ BĚLÁ „B“
|
-
|
SK ŠENOV ml.žáci
|
4:5
PK 3:4
|
?
|
-
|
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuální situace, počasí nebo po dohodě mužstev)! AKTUÁLNÍ ROZPISY NA www.fotbal.cz !!
|
TABULKA SOUTĚŽE
#
|
KLUB
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
SKÓRE
|
BODY
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Václavovice
|
13
|
11
|
0
|
2
|
96:24
|
34
|
2.
|
Polanka "B"
|
13
|
10
|
0
|
3
|
82:20
|
30
|
3.
|
Hlučín "C"
|
13
|
8
|
0
|
5
|
83:36
|
24
|
4.
|
Šenov
|
13
|
8
|
0
|
5
|
61:47
|
24
|
5.
|
Brušperk "B"
|
12
|
7
|
0
|
5
|
61:37
|
23
|
6.
|
Vratimov
|
13
|
8
|
0
|
5
|
45:53
|
21
|
7.
|
Baník Ostrava-dívky
|
12
|
6
|
0
|
6
|
42:37
|
18
|
8.
|
Hrabová
|
13
|
6
|
0
|
7
|
24:31
|
16
|
9.
|
Stará Bělá "B"
|
12
|
4
|
0
|
8
|
31:40
|
13
|
10.
|
Darkovičky
|
12
|
2
|
0
|
10
|
33:72
|
7
|
11.
|
Řepiště
|
14
|
0
|
0
|
14
|
11:172
|
0
|
PŘEHLED UTKÁNÍ PŘÍPRAVKY U11 SK ŠENOV NA JAŘE 2024
– ročník 2023/2024 – Ostrava-město › MěS st. přípravka U11 (5+1) sk.B › 2 kolový systém
aktualizace k 7.4.2024 /zdroj: fotbal.cz/
*DATUM A ČAS
|
KOLO
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
BŘEZEN 2024
|
|||||||
PÁ 29.3.24 12:00
|
11
|
HEŘMANICE „B“
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
18:1
|
-
|
Přeloženo z podzimu.
|
DUBEN 2024
|
|||||||
ST 03.4.24 16:30
|
19
|
VRATIMOV
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
15:5
|
13:5
|
-
|
ÚT 09.4.24 16:00
|
17
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
12:4
|
13:1
|
-
|
ST 17.4.24 17:00
|
18
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
ŘEPIŠTĚ
|
13:5
|
13:9
|
-
|
ST 24.4.24 17:00
|
16
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
KRÁSNÉ POLE
|
9:10
|
?
|
-
|
KVĚTEN 2024
|
|||||||
ST 01.5.24 18:00
|
20
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
TŘEBOVICE
|
8:5
|
?
|
-
|
ST 08.5.24 16:30
|
21
|
PUSTKOVEC
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
11:5
|
?
|
-
|
PO 13.5.24 16:00
|
12
|
SLOVAN OSTRAVA
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
7:4
|
?
|
-
|
ST 22.5.24 17:00
|
13
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
RYCHVALD
|
6:12
|
?
|
-
|
ČERVEN 2024
|
|||||||
ÚT 04.6.24 16:30
|
15
|
BANÍK O. – dívky
|
-
|
SK ŠENOV U11
|
11:5
|
?
|
Radvanice
|
ST 12.6.24 18:00
|
22
|
SK ŠENOV U11
|
-
|
HEŘMANICE „B“
|
-
|
?
|
-
|
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuální situace, počasí nebo po dohodě mužstev)! AKTUÁLNÍ ROZPISY NA www.fotbal.cz !!
|
PŘEHLED UTKÁNÍ PŘÍPRAVKY U9 SK ŠENOV NA JAŘE 2024
– ročník 2023/2024 – Ostrava-město › MěS st. přípravka U9 (4+1) sk.B › 2 kolový systém
aktualizace k 24.4.2024 /zdroj: fotbal.cz/
*DATUM A ČAS
|
KOLO
|
DOMÁCÍ
|
-
|
HOSTÉ
|
Podzim
2023
|
JARO
2024
|
POZN.:
|
DUBEN 2024
|
|||||||
ČT 04.4.24 16:30
|
19
|
BANÍK O. – dívky
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
3:22
|
7:13
|
Radvanice
|
PO 08.4.24 16:00
|
17
|
SVINOV „B“
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
3:18
|
7:20
|
-
|
ÚT 16.4.24 16:30
|
18
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
HRABOVÁ
|
20:3
|
22:6
|
-
|
ÚT 23.4.24 16:30
|
16
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
RYCHVALD
|
12:11
|
11:11
|
-
|
ÚT 30.4.24 16:30
|
20
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
LHOTKA
|
10:10
|
?
|
-
|
KVĚTEN 2024
|
|||||||
ČT 09.5.24 16:00
|
21
|
VÁCLAVOVICE
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
8:8
|
?
|
-
|
ST 15.5.24 17:00
|
12
|
MICHÁLKOVICE
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
8:10
|
?
|
-
|
ÚT 21.5.24 16:30
|
13
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
KOBLOV
|
11:7
|
?
|
-
|
ST 29.5.24 15:30
|
14
|
ŘEPIŠTĚ
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
14:6
|
?
|
-
|
ČERVEN 2024
|
|||||||
PO 03.6.24 16:00
|
15
|
KRÁSNÉ POLE
|
-
|
SK ŠENOV U9
|
6:10
|
?
|
-
|
ÚT 11.6.24 16:30
|
22
|
SK ŠENOV U9
|
-
|
HEŘMANICE
|
8:8
|
?
|
-
|
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY (datum a čas může být změněn dle aktuální situace, počasí nebo po dohodě mužstev)! AKTUÁLNÍ ROZPISY NA www.fotbal.cz !!
|
TABULKY PODZIM 2023
MUŽI SKŠ
|
STARŠÍ ŽÁCI SKŠ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
STŘELCI BRANEK SKŠ/MUŽI/podzim 2023:
Smajdor 4, Beránek 3, Klimša 3, Burkert 2, Hruška 2,
Lebduška 2, Zorychta, Trnka, Koloničný.
|
STŘELCI BRANEK SKŠ/SŽ/podzim 2023:
Mockovčiak 16, Jančík 7, Šputa 7, Pečonka 5, Dobiáš 5,
Sedlařík 5, Kutáč 4, Polakovič, Antoš, Šmídl, Kolísko.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DOROST SKŠ
|
MLADŠÍ ŽÁCI SKŠ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
STŘELCI BRANEK SKŠ/DOROST/podzim 2023:
Petroš 10, Lysický 8, Koziel 3, Kursa 2, Polakovič,
Ringoš, Sedlařík, Urbanec, Mockovčiák.
|
STŘELCI BRANEK SKŠ/MŽ/podzim 2023:
Antoš 14, Pečonka 12, Sekera 7, Ščurek 3, Skýba 2,
Kittrich 2, Šmídl, Jančík, Dostál, Szarowski, Frídl,
Kozák, Raška.
|
NEOFICIÁLNÍ TABULKA - PŘÍPRAVKA U11
GÓLY SKŠ / PŘÍPRAVKA U11: nezjištěny, v zápisech nejsou uváděny.
|
NEOFICIÁLNÍ TABULKA - PŘÍPRAVKA U9
GÓLY SKŠ / PŘÍPRAVKA U9: nezjištěny, v zápisech nejsou uváděny.
|
ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ SK ŠENOV
Úterý 27.02.2024 19:00 SK Šenov – TJ Sokol Hrabová 2:2; Góly SKŠ: Smajdor, Koziel
PROGRAM SKŠ ZIMNÍ LIGY OKRESU KARVINÁ NA UT V HORNÍ SUCHÉ
Sobota 27.01.2024 14:00 SK Šenov – Slovan Havířov 1:2 (0:0); Gól SKŠ: T. Franek
Neděle 04.02.2024 14:15 SK Šenov – TJ Václavovice 0:7 (0:3)
Neděle 11.02.2024 10:45 SK Šenov – Horní Suchá „B“ 1:3
Neděle 18.02.2024 14:15 SK Šenov – TJ Sokol Věřňovice 3:0 (2:0); Góly SKŠ: Smajdor, Burkert, D. Ringoš
Neděle 25.02.2024 09:00 SK Šenov – FC Horní Bludovice 2:1 (1:0); Góly SKŠ: Burkert, Franek
Neděle 10.03.2024 12:30 SK Šenov – Baník OKD Doubrava 6:2; Góly SKŠ: Burkert 2, Hruška 2, Franek, Trnka
Neděle 17.03.2024 09:00 SK Šenov – FK Gascontrol Havířov 2:2; Góly SKŠ: Burkert, Trnka
KONEČNÁ TABULKA:
#
|
KLUB
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
SKÓRE
|
BODY
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
TJ Václavovice
|
7
|
7
|
0
|
0
|
36:6
|
21
|
2.
|
Horní Suchá „B“
|
7
|
4
|
1
|
2
|
21:10
|
13
|
3.
|
Slovan Havířov
|
7
|
3
|
2
|
2
|
15:12
|
11
|
4.
|
SK Šenov
|
7
|
3
|
1
|
3
|
15:17
|
10
|
5.
|
FC Horní Bludovice
|
7
|
3
|
0
|
4
|
7:12
|
9
|
6.
|
FK Gascontrol Havířov
|
7
|
2
|
1
|
4
|
17:16
|
7
|
7.
|
Baník OKD Doubrava
|
7
|
2
|
0
|
5
|
9:35
|
6
|
8.
|
TJ Sokol Věřňovice
|
7
|
1
|
1
|
5
|
5:17
|
4
|