DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Aktuality

    



TABULKA MěP Ostrava - MUŽI, PODZIM 2022
 
 
#
KLUB
Z
V
R
P
SKÓRE
BODY
P+
P-
1.
Markvartovice
13
12
0
1
46:14
34
2
0
2.
Petřkovice
13
11
0
2
44:17
34
0
1
3.
Václavovice
13
10
0
3
58:22
30
1
1
4.
Dolní Lhota
13
9
0
4
52:23
27
0
0
5.
Koblov
13
9
0
4
35:16
27
0
0
6.
Šenov
13
7
1
5
32:29
22
0
1
7.
Polanka "B"
13
7
0
6
52:32
21
1
1
8.
Michálkovice
13
7
0
6
28:35
21
1
1
9.
Brušperk "B"
13
5
0
8
19:30
14
2
1
10.
Slovan Ostrava
13
4
0
9
20:38
12
1
1
11.
Vratimov z.s. "B"
13
4
0
9
24:41
10
2
0
12.
Hošťálkovice
13
2
0
11
21:59
9
0
3
13.
Hrušov
13
2
0
11
9:41
6
1
1
14.
Pustkovec
13
2
0
11
13:56
6
0
0
 



ROZPIS UTKÁNÍ MUŽSTEV SK ŠENOV PODLE DATA KONÁNÍ – PODZIM 2022   Aktualizace k 13.11.2022
TÝM
*DATUM  A  ČAS
*SRAZ/
ODJEZD
KOLO
 DOMÁCÍ
-
HOSTÉ
Výsled.
Poznámky:
SRPEN 2022
MUŽI
SO 20.08.22 16:30
15:30
3
SK ŠENOV
-
 Jiskra HRUŠOV
2:1
Beránek 2
PŘÍPR. U9
ČT 25.08.22 16:30
15:30
10
 SK ŠENOV „U9“
-
 VÍTKOVICE "B"
23:12
-
MUŽI
SO 27.08.22 16:30
15:30
4
 SK ŠENOV
-
 PUSTKOVEC
7:2
Klimša 3, Beránek,
Hyrdel, Koloničný, Hruška
PŘÍPR.U11
PO29.08.22 16:00
14:30
5
 LUDGEŘOVICE
-
 SK ŠENOV „U11“
9:4
-
ZÁŘÍ 2022
ST. ŽÁCI
SO 03.09.22 09:00
07:30
5
 TŘEBOVICE
-
 SK ŠENOV „SŽ“
3:1
Urbanec
 DOROST
SO 03.09.22 13:00
11:00
5
 PUSTKOVEC
-
 SK ŠENOV „dorost“
?:?
Pusttkovec odhlášen
MUŽI
SO 03.09.22 16:00
14:00
5
 PETŘKOVICE
-
 SK ŠENOV
6:3
Klimša, Koziel,Hruška
ML. ŽÁCI
NE 04.09.22 10:00
08:30
5
 RYCHVALD
-
 SK ŠENOV „MŽ“
4:1
Pečonka
--
PŘÍPR.U11
ST 07.09.22 17:00
16:00
6
 SK ŠENOV „U11“
-
 HRABOVÁ
13:8
-
PŘÍPR. U9
ČT 08.09.22 16:30
15:30
6
 SK ŠENOV „U9“
-
 VRATIMOV
10:15
-
ML. ŽÁCI
SO 10.09.22 10:00
09:00
6
 SK ŠENOV „MŽ“
-
 HRABOVÁ
?:?
Hrabová odhlášena
ST. ŽÁCI
SO 10.09.22 10:00
08:30
6
 MICHÁLKOVICE
-
 SK ŠENOV „SŽ“
0:12
Janczar 8, Uhlík 2, Kutáč 2
MUŽI
SO 10.09.22 16:00
15:00
6
 SK ŠENOV
-
 SLOVAN Ostrava
0:2
-
 DOROST
NE 11.09.22 10:00
09:00
6
 SK ŠENOV „dorost“
-
 MICHÁLKOVICE
3:11
Janczar 2, Koziel
--
PŘÍPR. U9
PO 12.09.22 16:00
14:30
7
 HEŘMANICE „B“
-
 SK ŠENOV „U9“
8:9
-
ML. ŽÁCI
ST 14.09.22 16:30
15:30
7
 BANÍK O. - dívky
-
 SK ŠENOV „MŽ“
3:7
Pečonka 2, Uhlík 5.
PŘÍPR.U11
PÁ 16.09.22 17:00
15:30
7
 O. LHOTKA
-
 SK ŠENOV „U11“
12:2
-
ST. ŽÁCI
SO 17.09.22 13:00
12:00
7
 SK ŠENOV „SŽ“
-
 SLOVAN Ostrava
13:0
Uhlík 6, Krajíček 2, Jančík 2, Janczar 2, Pečonka.
MUŽI
NE 18.09.22 10:30
09:00
7
 VRATIMOV z.s."B"
-
 SK ŠENOV
2:4
Koloničný, Vedlich,
Hruška, Hubinec.
 DOROST
NE 18.09.22 14:00
12:00
7
 DOLNÍ LHOTA
-
 SK ŠENOV „dorost“
14:0
-
-
ML. ŽÁCI
ÚT 20.09.22 16:30
14:30
8
 PUSTKOVEC
-
 SK ŠENOV „MŽ“
2:4
Uhlík 4
PŘÍPR. U9
ČT 22.09.22 16:30
15:30
8
 SK  ŠENOV „U9“
-
 POLANKA
6:18
-
MUŽI
SO 24.09.22 15:30
14:30
8
 SK ŠENOV
-
 HOŠŤÁLKOVICE
6:3
Lebduška, Beránek, Račko, Burkert, Zorychta 2
 DOROST
NE 25.09.22 10:00
09:00
8
 SK ŠENOV „dorost“
-
 HRUŠOV
7:10
Janczar 3, Koziel 2, Niniczka, Petroš
ML. ŽÁCI NE 25.09.22 14:00 13:00 6 SK ŠENOV „MŽ“ - STARÁ BĚLÁ "B" 10:2
Náhr.za Hrabovou
Uhlík 8, Pečonka, Szarowski
-
MUŽI
ST 28.09.22 15:30
14:30
1
 SK ŠENOV
-
VÁCLAVOVICE
1:5
Burkert
PŘÍPR. U9
ČT 29.09.22 16:00
15:00
9
 VÁCLAVOVICE
-
 SK ŠENOV „U9“
11:18
-
PŘÍPR.U11
30.09.22 16:00
14:30
9
 KLIMKOVICE
-
 SK ŠENOV „U11“
20:2
-
ŘÍJEN 2022
ST. ŽÁCI
SO 01.10.22 12:30
11:00
9
 SVINOV
-
 SK ŠENOV „SŽ“
1:5
Janczar 2, Dobiáš, Kutáč, Krajíček
ML. ŽÁCI
SO 01.10.22 10:00
09:00
9
 SK ŠENOV „MŽ“
-
 O. LHOTKA
5:4
Uhlík 4, Kořínek
MUŽI
NE 02.10.22 15:00
13:00
9
 BRUŠPERK „B“
-
 SK ŠENOV
?:?
ODLOŽENO
na 13.11.22
 DOROST
NE 02.10.22 10:00
08:00
9
 TŘEBOVICE
-
 SK ŠENOV „dorost“
5:0
-
-
PŘÍPR. U9
ÚT 04.10.22 16:00
14:00
2
 STARÁ BĚLÁ
-
 SK ŠENOV „U9“
9:11
Pův. termín: 5.10.22
PŘÍPR.U11
07.10.22 16:30
15:00
2
 VRATIMOV
-
 SK ŠENOV „U11“
12:2
Pův. termín: 5.10.22
ML. ŽÁCI
07.10.22 16:30
15:00
10
 VÁCLAVOVICE
-
 SK ŠENOV „MŽ“
4:1
Uhlík
 DOROST
SO 08.10.22 12:00
10:00
2
 LUDGEŘOVICE
-
 SK ŠENOV „dorost“
10:3
Petroš 3
ST. ŽÁCI
SO 08.10.22 12:30
11:30
10
 SK ŠENOV „SŽ“
-
 TŘEBOVICE
0:2
-
MUŽI
SO 08.10.22 15:00
14:00
10
 SK ŠENOV
-
 DOLNÍ LHOTA
2:3
Košňovský, Koloničný
-
PŘÍPR.U11 PO 10.10.22 16:30 15:30 8 SK ŠENOV „U11“ - VÁCLAVOVICE 2:22 -
PŘÍPR.U11
ST 12.10.22 16:30
15:30
3
 SK ŠENOV „U11“
-
 BANÍK O. - dívky
2:9
-
ML. ŽÁCI
SO 15.10.22 10:00
09:00
3
 SK ŠENOV „MŽ“
-
 VÁCLAVOVICE
3:3,pen.4:3
Pečonka 2, Uhlík
MUŽI
SO 15.10.22 15:00
13:30
11
 MICHÁLKOVICE
-
 SK ŠENOV
1:2
Hruška, Burkert
 DOROST
NE 16.10.22 10:00
09:00
3
 SK ŠENOV „dorost“
-
 O. LHOTKA
?:?
Lhotka odhlášena
-
PŘÍPR.U11
ST 19.10.22 16:00
15:00
4
 SK ŠENOV „U11“
-
 PUSTKOVEC
9:13
-
PŘÍPR. U9
ČT 20.10.22 16:00
15:00
4
 SK ŠENOV „U9“
-
 BRUŠPERK
9:14
-
ML. ŽÁCI
SO 22.10.22 10:00
09:00
4
 SK ŠENOV „MŽ“
-
 HEŘMANICE „B“
0:9
-
ST. ŽÁCI
SO 22.10.22 12:00
11:00
4
 SK ŠENOV „SŽ“
-
 SVINOV
8:3
Ulík 3, Lysický 2, Janczar 2, Pečonka
MUŽI
SO 22.10.22 14:30
13:30
12
 SK ŠENOV
-
MARKVARTOVICE
0:1
-
 DOROST
NE 23.10.22 10:00
09:00
4
 SK ŠENOV „dorost“
-
 LOKOMOTIVA O.
19:1
Janczar 6, Petroš 4, Koziel 3, Pittner 2, Košňovský 3, Lysický
-
PŘÍPR.U11
ST 26.10.22 16:00
15:00
1
 SK ŠENOV „U11“
-
 DOLNÍ LHOTA
4:9
-
PŘÍPR. U9
ČT 27.10.22 16:00
15:00
1
 SK ŠENOV „U9“
-
 KRASNÉ POLE
7:7
-
ML. ŽÁCI
SO 29.10.22 10:00
09:00
1
 SK ŠENOV „MŽ“
-
 PUSTKOVEC
9:2
Ulík 5, Szarowski. Pečonka, Sekera, Kořínek
ST. ŽÁCI
SO 29.10.22 12:00
11:00
1
 SK ŠENOV „SŽ“
-
 MICHÁLKOVICE
12:0
Janczar 4, Uhlík 3, Kutáč 3, Szarowski,
Kozák
MUŽI
SO 29.10.22 14:30
12:30
13
 KOBLOV
-
 SK ŠENOV
0:1
Hruška
 DOROST
NE 30.10.22 10:00
09:00
1
 SK ŠENOV „dorost“
-
 RYCHVALD
1:6
Koziel
LISTOPAD 2022
PŘÍPR. U9
ÚT 01.11.22 16:00
14:30
5
 VÍTKOVICE dívky
-
 SK ŠENOV „U9“
?:?
Vítkovice odstoupení
PŘÍPR. U9
04.11.22 14:30
13:00
11
 ŘEPIŠTĚ
-
 SK ŠENOV „U9“
15:6
-
ML. ŽÁCI
04.11.22 14:30
13:00
2
 O. LHOTKA
-
 SK ŠENOV „MŽ“
13:5
Ulík 3, Lipinová, Pečonka
ST. ŽÁCI
SO 05.11.22 11:00
09:00
2
 SLOVAN Ostrava
-
 SK ŠENOV „SŽ“
1:10
Janczar 4, Uhlík 2, 
Lysický2, Krajíček, 
Pečonka
MUŽI
SO 05.11.22 14:00
12:00
2
 POLANKA „B“
-
SK ŠENOV
2:3
Beránek, Petroš, Burkert
MUŽI NE 13.11.22 13:00 11:00 9 BRUŠPERK „B“ - SK ŠENOV 1:1,pen.2:1 Klimša
*Pozn: PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYHRAZENY! SRAZ JE JEN ORIENTAČNÍ, VŽDY URČÍ TRENÉR!
AKTUÁLNÍ ROZPISY VŽDY NA www.fotbal.cz !!
 



LOS TÝMŮ SK ŠENOV - PODZIM 2022
Ostrava – město – MěP MUŽI /Aktualizace k 13.11.2022 , zdroj: fotbal.cz/
3. kolo
Výsledek
Poznámka /č. utkání / střelci SKŠ
Sobota 20. 08. 2022 16:30 ŠENOV – Hrušov
2:1
Beránek 2
4. kolo
 
 
Sobota 27. 08. 2022 16:30 ŠENOV – Pustkovec
7:2
Klimša 3, Beránek, Hyrdel, Koloničný, Hruška
5. kolo
 
 
Sobota 03. 09. 2022 16:00 PetřkoviceŠENOV
6:3
Klimša, Koziel, Hruška
6. kolo
 
 
Sobota 10. 09. 2022 16:00 ŠENOV – Slovan Ostrava
0:2
-
7. kolo
 
 
Neděle 18. 09. 2022 10:30 Vratimov z.s. "B" – ŠENOV
2:4
Koloničný, Vedlich, Hruška, Hubinec.
8. kolo
 
 
Sobota 24. 09. 2022 15:30 ŠENOV – Hošťálkovice
6:3
Lebduška, Beránek, Račko, Burkert, Zorychta 2
1. kolo
 
 
Středa 28. 09. 2022 15:30 ŠENOV – Václavovice
1:5
Burkert
9. kolo
 
 
Neděle 02. 10. 2022 15:00 Brušperk „B“ ŠENOV
?:?
ODLOŽENO NA 13.11.22
10. kolo
 
 
Sobota 08. 10. 2022 15:00 ŠENOV Dolní Lhota
2:3
Košňovský, Koloničný
11. kolo
 
 
Sobota 15. 10. 2022 15:00 Michálkovice – ŠENOV
1:2
Hruška, Burkert
12. kolo
 
 
Sobota 22. 10. 2022 14:30 ŠENOV – Markvartovice 
0:1
-
13. kolo
 
 
Sobota 29. 10. 2022 14:30 Koblov ŠENOV
0:1
Hruška
2. kolo
 
 
Sobota 05. 11. 2022 14:00 Polanka "B" – ŠENOV
2:3
Beránek, Petroš, Burkert
9. kolo    
Neděle 13. 11. 2022 13:00 Brušperk „B“ – ŠENOV 1:1,pen.2:1
M. Klimša
Pův. termín: 2.10.2022
 
STŘELCI BRANEK SKŠ / MUŽI: Hruška 5, Beránek 5, M.Klimša 5, Burkert 4, Koloničný 3, Zorychta 2, Hyrdel, Koziel, Vedlich, Hubinec, Račko, Košňovský, Lebduška, Petroš.



Ostrava – město – MěP STARŠÍ DOROST /aktualizace 30.10.2022, zdroj: fotbal.cz/
TABULKA PODZIM 2022:
 
# KLUB Z V R P Skóre BODY P+ P-
1. Dolní Lhota 7 7 0 0 53:11 21 0 0
2. Rychvald 7 6 0 1 32:9 18 0 0
3. Michálkovice 7 5 0 2 63:26 15 0 0
4. Ludgeřovice 7 4 0 3 44:26 12 0 0
5. Třebovice 7 3 0 4 23:27 9 0 0
6. Hrušov 7 2 0 5 34:62 6 0 0
7. Šenov 7 1 0 6 33:57 3 0 0
8. Lokomotiva Ostrava 7 0 0 7 16:80 0 0 0
 
5. kolo
Výsledek
Poznámka / č. utkání
Sobota 03. 09. 2022 13:00 Pustkovec ŠENOV
?:?
Pustkovec odhlášen
6. kolo
 
 
Neděle 11. 09. 2022 10:00 ŠENOV – Michálkovice
3:11
Janczar 2, Koziel
7. kolo
 
 
Neděle 18. 09. 2022 14:00 Dolní Lhota – ŠENOV
14:0
-
8. kolo
 
 
Neděle 25. 09. 2022 10:00 ŠENOV – Hrušov
7:10
Janczar 3, Koziel 2, Niniczka, Petroš
9. kolo
 
 
Neděle 02. 10. 2022 10:00 TřeboviceŠENOV
5:0
-
2. kolo
 
 
Sobota 08. 10. 2022 12:00 Ludgeřovice – ŠENOV
10:3
Petroš
3. kolo
 
 
Neděle 16. 10. 2022 10:00 ŠENOV – Lhotka
?:?
Lhotka odhlášena
4. kolo
 
 
Neděle 23. 10. 2022 10:00 ŠENOV – Lokomotiva Ostrava
19:1
Janczar 6, Petroš 4, Koziel 3, Košňovský 3, Pittner 2, Lysický
1. kolo
 
 
Neděle 30. 10. 2022 10:00 ŠENOV – Rychvald
1:6
Koziel
 
STŘELCI BRANEK SKŠ / SD: Janczar 11, Petroš 8, Koziel 7, Košňovský 3, Pittner 2, Niniczka, Lysický.



Ostrava – město – MěP STARŠÍ ŽÁCI /aktualizace 5.11.2022, zdroj: fotbal.cz/
TABULKA PODZIM 2022:
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - SKÓRE BODY P + P -
1 Třebovice 8 7 0 1 33:7 21 0 0
2 Šenov 8 6 0 2 61:10 18 0 0
3 Vítkovice-Svinov 8 4 0 4 24:24 12 0 0
4 Michálkovice 8 3 0 5 15:37 9 0 0
5 Slovan Ostrava 8 0 0 8 5:60 0 0 0
 
5. kolo
Výsledek
Poznámka / č. utkání / střelci SKŠ
Sobota 03.09.2022 09:00 Třebovice ŠENOV
3:1
Pečonka
6. kolo
 
 
Sobota 10.09.2022 10:00 Michálkovice ŠENOV
0:12
Janczar 8, Ulík 2, Kutáč 2.
7. kolo
 
 
Sobota 17.09.2022 13:00 ŠENOV – Slovan Ostrava
13:0
Uhlík 6, Jančík 2, Krajíček 2, Janczar 2, Pečonka.
9. kolo
 
 
Sobota 01.10.2022 12:30 Svinov – ŠENOV
1:5
Janczar 2, Dobiáš, Kutáč, Krajíček
10. kolo
 
 
Sobota 08.10.2022 12:30 ŠENOV – Třebovice
0:2
-
4. kolo
 
 
Sobota 22.10.2022 12:00 ŠENOVSvinov
8:3
Ulík 3, Lysický 2, Janczar 2, Pečonka
1. kolo
 
 
Sobota 29.10.2022 12:00 ŠENOV – Michálkovice
12:0
Janczar 4, Uhlík 3, Kutáč 3, Szarowski, Kozák
2. kolo
 
 
Sobota 05.11.2022 11:00 Slovan Ostrava – ŠENOV
1:10
Janczar 4, Uhlík 2, Lysický 2, Krajíček, Pečonka
 
STŘELCI BRANEK SKŠ / SŽ: Janczar 22, Uhlík 16, Kutáč 6, Krajíček 4, Lysický 4, Jančík 2, Pečonka 3, Urbanec, Dobiáš, Szarowski, Kozák.



Ostrava – město – MěP MLADŠÍ ŽÁCI (7+1) sk. B /aktualizace 5.11.2022, zdroj: fotbal.cz/
TABULKA
 
# KLUB Z V R P SKÓRE BODY P+ P-
1. Heřmanice "B" 9 9 0 0 63:1 27 0 0
2. Rychvald 10 8 0 2 47:12 24 0 0
3. Václavovice 9 6 0 3 35:21 19 0 1
4. Šenov 10 6 0 4 45:46 17 1 0
5. Baník Ostrava - dívky 9 5 0 4 38:39 15 0 0
6. Lhotka 9 2 0 7 26:45 6 0 0
7. Pustkovec 10 1 0 9 17:60 3 0 0
8. Stará Bělá "B" 8 0 0 8 9:56 0 0 0
 
5. kolo
Výsledek
Poznámka / č. utkání
Neděle 04.09.2022 10:00 Rychvald – ŠENOV
4:1
Pečonka
6. kolo
 
 
Sobota 10.09.2022 10:00 ŠENOV – Hrabová
?:?
Hrabová odhlášena
7. kolo
 
 
Středa 14.09.2022 16:30 Baník Ostrava - dívky – ŠENOV
3:7
Pečonka 2, Uhlík 5.
8. kolo
 
 
Úterý 20.09.2022 16:30 Pustkovec – ŠENOV
2:4
Uhlík 4
6. kolo    
Neděle 25.10.2022 14:00 ŠENOV – Stará Bělá "B" 10:2
Náhrada za Hrabovou
Uhlík 8, Pečonka, Szarowski
9. kolo
 
 
Sobota 01.10.2022 10:00 ŠENOV – Lhotka
5:4
Uhlík 4, Kořínek
10. kolo
 
 
Pátek 07.10.2022 16:30 Václavovice – ŠENOV
4:1
Uhlík
3. kolo
 
 
Sobota 15.10.2022 10:00 ŠENOV – Václavovice
3:3, pen. 4:3
Pečonka 2, Uhlík
4. kolo
 
 
Sobota 22.10. 2022 10:00 ŠENOV – Heřmanice "B"
0:9
-
1. kolo
 
 
Sobota 29.10.2022 10:00 ŠENOV – Pustkovec
9:2
Ulík 5, Szarowski. Pečonka, Sekera, Kořínek
2. kolo
 
 
Pátek 04.11.2022 14:30 Lhotka – ŠENOV
13:5
Ulík 3, Lipinová, Pečonka
 
STŘELCI BRANEK SKŠ / MŽ: Uhlík 31, Pečonka 8, Szarowski 2, Kořínek 2, Lipinová, Sekera.



Ostrava – město – MěS PŘÍPRAVKA U11 (5+1) sk. B /aktualizace 29.10.2022, zdroj: fotbal.cz/
TABULKA PODZIM 2022:
# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Klimkovice U11 9 9 0 0 130:34 27 0 0
2. Vratimov U11 8 7 0 1 102:49 21 0 0
3. Václavovice U11 8 6 0 2 121:42 18 0 0
4. Ostrava Lhotka U11 9 5 1 3 91:62 16 0 0
5. Baník Ostrava - dívky 9 5 0 4 66:60 15 0 0
6. Ludgeřovice U11 9 5 0 4 65:88 15 0 0
7. Dolní Lhota U11 9 3 1 5 65:79 10 0 0
8. Pustkovec U11 9 2 0 7 54:98 6 0 0
9. Šenov U11 9 1 0 8 40:114 3 0 0
10. Hrabová U11 9 0 0 9 44:152 0 0 0
 
5. kolo
Výsledek
Poznámka / č. utkání
Pondělí 29.08.2022 16:00 Ludgeřovice U11 – Šenov U11
9:4
tráva / 2022816F2B0502
6. kolo
 
 
Středa 07.09.2022 17:00 Šenov U11 – Hrabová U11
13:8
tráva / 2022816F2B0604
7. kolo
 
 
Pátek  16.09.2022 17:00 O. Lhotka U11 – Šenov U11
12:2
tráva, UT / 2022816F2B0703
9. kolo
 
 
Pátek  30.09.2022 16:00 Klimkovice U11 – Šenov U11
20:2
tráva / 2022816F2B0904
2. kolo
 
 
Pátek 07.10.2022 16:30 Vratimov U11 – Šenov U11
12:2
Změna. Pův. termín: 5.10.22
tráva, UT / 2022816F2B0205
8. kolo    
Pondělí 10.10.2022 16:30 Šenov U11 – Václavovice U11 2:22
tráva / 2022816F2B0803
Změna. Původní termín 21.9.2022
3. kolo
 
 
Středa 12.10.2022 16:30 Šenov U11 – Baník - dívky
2:9
tráva / 2022816F2B0301
4. kolo
 
 
Středa 19.10.2022 16:00 Šenov U11 – Pustkovec U11
9:13
tráva / 2022816F2B0405
1. kolo
 
 
Středa 26.10.2022 16:00 Šenov U11 – Dolní Lhota U11
4:9
tráva / 2022816F2B0102
 
STŘELCI BRANEK SKŠ / U11: nezjištěny, nejsou v zápisech uváděny.



Ostrava – město – MěS PŘÍPRAVKA U9 (4+1) sk. A   /aktualizace 29.10.2022, zdroj: fotbal.cz/
10. kolo
Výsledek
Poznámka / č. utkání
Čtvrtek 25.08.2022 16:30 ŠENOV U9 – Vítkovice U9 "B"
23:12
tráva / 2022816H2B1003
6. kolo
 
 
Čtvrtek 08.09.2022 16:30 ŠENOV U9 – Vratimov U9
10:15
tráva / 2022816H2B0605
7. kolo
 
 
Pondělí 12.09.2022 16:00 Heřmanice "B" – ŠENOV U9
8:9
tráva / 2022816H2B0703
8. kolo
 
 
Čtvrtek 22.09.2022 16:30 ŠENOV U9 – Polanka U9
6:18
tráva / 2022816H2B0804
9. kolo
 
 
Čtvrtek 29.9.2022 16:00 Václavovice U9 – ŠENOV U9
11:18
tráva / 2022816H2B0904
2. kolo
 
 
Úterý 04.10.2022 16:00 Stará Bělá U9 – ŠENOV U9
9:11
tráva / 2022816H2B0206
Původ. termín. 5.10.22
4. kolo
 
 
Čtvrtek 20.10.2022 16:00 ŠENOV U9 – Brušperk U9
9:14
tráva / 2022816H2B0406
1. kolo
 
 
Čtvrtek 27.10.2022 16:00 ŠENOV U9 – Krásné Pole U9
7:7
tráva / 2022816H2B0102
5. kolo    
Úterý 01.11.2022 16:00 Vítkovice - dívky – ŠENOV U9 ?:? Vítkovice odstoupení
11. kolo
 
 
Pátek  04.11.2022 14:30 Řepiště U9 – ŠENOV U9
15:6
tráva / 2022816H2B1105
 
STŘELCI BRANEK SKŠ / U9: nezjištěny, nejsou v zápisech uváděny.