MUŽI ARCHIV VÝSLEDKŮ podzim 2020

Poznámka: přerušení soutěží od 12.-25.10.2020
9. mistrovské utkáni MěP OVA 03.10.2020 /10.kolo/:
Jiskra HRUŠOV muži ­- SK ŠENOV muži 2:3 (1:2)
Branky: 10. Hudeček Petr, 65. Pecha Dalibor - 13. Košťál Filip, 42. Košťál Filip, 71. Klimša Martin
Rozhodčí: HR: Horáková Renáta. AR1: Kvak Antonín. AR2: Mareček Zdeněk
ŽK: 2:1 ČK: 0/0
Soupiska J. Hrušov: 1.Kadura Michal /ŽK/ - 2.Hurta Jan, 5.Mrázek Jindřich, 6.Josefofský Michal, 7.Pecha Dalibor, 8.Kotlař Jan, 9.Pekara Dominik, 10.Hudeček Petr [K], 11.Mrůz Tomáš /ŽK/, 14.Volanský Jakub, 18.Poděbradský Josef, 3.Jurášek Michal, 4.Kadura Filip, 13.Muržin Jaroslav, 12.Kurej David, 15.Horák Matěj, 16.Vybíral Filip, 17.Juřena Jiří. Trenér: Gašman Petr. Asistent: Tóth Martin. Vedoucí mužstva: Mrázek Jiří. Zdravotník: Kaňová Kateřina.
Soupiska SK Šenov: 1.Král Václav - 2.Svoboda Lukáš, 4.Skýba Vít, 5.Špak Dominik, 6.Beránek Radek (K), 8.Račko Michal, 9.Smetana Jakub, 10.Stařičný Ondřej, 11.Pinkava Filip, 13.Košťál Filip, 15.Klimša Martin ŽK/, 7.Ščigel Daniel, 16.Šebesta Jan, 21.Kaiser Ondřej, 17.Antal Denis. Realizační tým: Král Libor, Klimša Petr, Klimša Martin.

8. mistrovské utkáni MěP OVA 08.10.2020 /8.kolo/:
SK ŠENOV muži – DOLNÍ LHOTA muži 3:6 (2:4)
Branky: 7. Stařičný Ondřej, 29. Beránek Radek, 79. Smetana Jakub – 18. Dendis David, 20. Zdražila Tomáš, 23. Dendis David, 43. Bjaček Adam, 62. Židek Michal, 83. Židek Michal.
Rozhodčí: HR: Rozhodčí: Slavík Petr. AR1: Handlíř Drahoslav. AR2: Gold Vendelín.
ŽK: 2/1; ČK: 0/0; Diváci: 0
Soupiska SKŠ: 1.Král Václav (21.Kaiser Ondřej) – 2.Svoboda Lukáš, 3.Nguyen Toan Minh /ŽK/, 4.Skýba Vít, 5.Špak Dominik, 6.Beránek Radek [K], 8.Račko Michal, 9.Smetana Jakub, 11.Hruška Adam, 13.Košťál Filip, 18.Ščigel Daniel, 10.Stařičný Ondřej, 12.Beránek Jakub /ŽK/, 14.Burkot Jakub, 15.Měrka Jiří, 16.Šebesta Jan, 17.Viktorini Vlastimil. Trenér: Klimša Petr. Asistent: Klimša Martin. Ved. mužstva: Král Libor. Hl. pořadatel: Lapiš Petr.
Soupiska D. Lhota: 1.Kopal Ondřej (25.Kudela Lukáš) – 3.Bedry Jakub, 13.Slíž Martin [K], 11.Czolko Tomáš, 14.Badura Michal, 4.Kozelský Ondřej, 8.Bjaček Adam, 12.Židek Michal /ŽK/, 7.Kuznicius David, 10.Dendis David, 15.Zdražila Tomáš, 6.Čech Samuel, 16.Kubíček Vojtěch, 2.Kučera Jiří, 5.Ščigel Jiří, 9.Balnar Marek, 17.Bubík Rostislav. Trenér: Janík Michal. Asistenti: Richter David, Dolba Tomáš. Ved. mužstva: Stanovský Ondřej. Zdravotník: Walder Miroslav.

7. mistrovské utkáni MěP OVA 03.10.2020 /9.kolo/:
TJ Sokol HRABŮVKA muži ­- SK ŠENOV muži 1:5 (0:3)
Střelci: 89. Pelzl Vojtěch ­- 3. Beránek Radek, 14. Stařičný Ondřej, 24. Smetana Jakub, 53. Špak Dominik, 85. Stařičný Ondřej
Rozhodčí: HR: Šiplák Jan – AR1: Mareček Zdeněk; AR2: Kovanda Jaroslav (N)
ŽK: 2:1; ČK: 0:0
Soupiska Hrabůvka: 1.Jašíček Patrik /ŽK/ - 2.Bulka Tomáš, 3.Buchta David /ŽK/, 4.Zezulka Jaroslav, 5.Dyba Dalibor, 6.Majoroš Jan, .Pudich Pavel [K], 9.Žiga Pavel, 10.Pelzl Vojtěch, 11.Unucka Karel, 12.Svědínek Dominik, 13.Mariak Michal, 14.Duraj Jakub, 21.Oleják Tomáš, 20.Šelong Dominik, 16.Ivanov Jiří. Trenér: Varga Josef. Vedoucí: Janočko Jan. Asistent: Pustka Oldřich.
Soupiska SK Šenov: 21.Kaiser Ondřej - 2.Svoboda Lukáš, 3.Nguyen Toan Minh, 5.Špak Dominik, 6.Beránek Radek [K], 7.Pinkava Filip, 8.Račko Michal, 9.Smetana Jakub, 11.Skýba Vít, 12.Vrbacký Ladislav, 13.Košťál Filip, 4.Stařičný Ondřej, 10.Měrka Jiří, 14.Antal Denis, 15.Burkot Jakub, 16.Šebesta Jan, 17.Viktorini Vlastimil, 18.Ščigel Daniel. Realizační tým: Král Libor, Klimša Petr, Klimša Martin.

6. mistrovské utkáni MěP OVA 20.09.2020 /7.kolo/:
20.09.2020 ŘEPIŠTĚ "B" muži - SK ŠENOV muži 0:2 (0:0)
Branky: 57. min. Pinkava Filip, 85. min. Vrbacký Ladislav
Rozhodčí: HR: BYSTROŇOVÁ Eleanor. AR1: LANGER Vlastislav. AR2: KEMPNÝ Josef.
ŽK: 1/0; ČK: 0/0; Diváci: 73
Soupiska  Řepiště: 1.Miolla Marco - 2.Kusák Tomáš (K), 3.Červenka Pavel, 4.Daněk Daniel, 5.Přikryl Petr, 6.Smajdor Matěj, 10.Kielbas Jakub ŽK/, 12.Obuch Martin, 13.Beránek Filip, 14.Musálek Jiří, 18.Holaň Adam, 7.Vlček Radim, 9.Šrámek Martin, 11.Jusko Jiří, 15.Rohel Pavel. Trenér: Havránek Zdeněk. Zdravotník: Hlavatá Daniela. Ved. mužstva: Smichovič Tomáš.
Soupiska SKŠ: 1.Král Václav - 2.Svoboda Lukáš, 3.Nguyen Toan Minh, 6.Beránek Radek (K), 7.Pinkava Filip, 8.Račko Michal, 10.Stehlík Michal, 11.Hruška Adam, 12.Vrbacký Ladislav, 13.Košťál Filip, 18.Klimša Martin, 4.Beránek Jakub, 5.Špak Dominik, 9.Smetana Jakub, 15.Měrka Jiří, 16.Šebesta Jan, 17.Viktorini Vlastimil, 21.Zorychta Bohdan. Trenér: Klimša Petr. Asistent: Klimša Martin. Ved. mužstva: Král Libor.
Komentář - M. Klimša:
Jeli jsme k soupeři, který byl v tabulce pod námi o pár bodů. Jelikož už jsme proti Řepištím B odehráli nějaké zápasy ještě v době, kdy měl Šenov B – mužstvo, tak jsme si mysleli, že víme, proti komu budeme hrát. Jenže to byl omyl, protože Řepiště mají úplně nové B-mužstvo, a tak jsme nevěděli, co od nich očekávat.
Zápas byl celkem dobrý a od začátku jsme byli lepším týmem, jen se nám to nedařilo potvrdit vstřelenou brankou. Během první půle jsme zahodili asi 7 vyložených šancí. Klukům stále chybí klid a jistota, a především finální přihrávka. Šance si dokážeme vytvořit, ale to proměňování je katastrofální. Díky tomu skončil poločas 0:0.
Ve druhém poločase se domácí trochu více osmělili a začali našeho brankáře lehce testovat. Každopádně jsme měli stále menší převahu. V 57. minutě jsme zahrávali rohový kop a Pinkava i s trochou štěstí dostal míč za brankovou čáru a vedli jsme 1:0. Kluci se trochu uklidnili, ale stále to nebylo ono. Soupeř začal pomalu zvyšovat tlak a hnát se za vyrovnáním. To nám nahrávalo, jelikož se ještě více objevoval prostor pro rychlé brejky. A že jich i ve druhém poločase bylo… Ujal se až brejk v 85. minutě, kdy po levé straně utekl Vrbacký a překonal domácího brankáře. Stav 0:2 v náš prospěch vydržel až do konce. V závěru nás ještě podržel brankář, kdy po závěrečném náporu domácích vytasil pár skvělých zákroků.

5. mistrovské utkáni MěP OVA 12.09.2020 /6.kolo/:
SK ŠENOV muži - FC Slavia MICHÁLKOVICE muži 1:2 (0:0)
Branky: 81. Hruška Adam - 52. Bystroň Vojtěch, 79. Bystroň Vojtěch
Rozhodčí: HR: Ondračka Milan. AR1: Štorek Martin. AR2: Horáková Renáta.
ŽK: 2/3; ČK: 0/0; Diváci: 90
Soupiska SKŠ: 1.Král Václav - 2.Svoboda Lukáš, 3.Nguyen Toan Minh, 5.Špak Dominik, 6.Beránek Radek [K], 8.Račko Michal, 10.Stehlík Michal, 11.Hruška Adam /ŽK/, 13.Košťál Filip, 12.Vrbacký Ladislav, 18.Klimša Martin /ŽK/, 4.Smetana Jakub, 7.Pinkava Filip, 14.Skýba Vít, 15.Měrka Jiří, 16.Šebesta Jan, 17.Viktorini Vlastimil, 21.Zorychta Bohdan. Trenér: Klimša Petr. Asistent: Klimša Martin. Ved. mužstva: Král Libor. Hl. pořadatel: Lapiš Petr.
Soupiska  Michálkovice: 1.Zima Richard - 2.Janík Tomáš, 4.Quitt Tomáš /ŽK/, 5.Janírek Tomáš [K], 6.Holéczy Jaroslav, 8.Bialek Jan, 9.Bystroň Vojtěch, 10.Valouch David /ŽK/, 11.Tišler Filip, 12.Šleis Marek, 14.Motyčka Jakub, 3.Syrek Lukáš /ŽK/, 7.Slončík Radek, 13.Mirocha Jan, 15.Spisar Lukáš, 16.Adamuščin Timotej. Trenér: Spisar Lukáš. Asistent: Janirek Dušan. Ved. mužstva: Bohačík Karel.

4. mistrovské utkáni MěP OVA 05.09.2020 /5.kolo/
ŠENOV ZÍSKAL "DOMA" DVA BODY NA PENALTY
SK ŠENOV muži - SK POLANKA "B" muži 3:2 (0:1) Pen: 5:4
Branky: 61. Klimša Martin, 86. Hruška Adam 28. Stehlík Pavel, 76. Stoklasa David. Rozhodující penalta: J. Smetana !!!!!!!!!!!!
Rozhodčí: HR: Štorek Martin, AR1: Šiplák Jan, AR2: Ražný Jan.
Diváci: 53;ŽK: 2:3; ČK: 0:0
Základní sestava SK ŠENOV (pozn.: střídání hokejovým systémem do 80. min.):
1.Král Václav (K) - 2.Svoboda Lukáš, 5.Špak Dominik /ŽK/, 4.Smetana Jakub, 3.Nguyen Toan Minh, 12.Vrbacký Ladislav, 8.Račko Michal, 10.Stehlík Michal, 11.Hruška Adam, 13.Košťál Filip, 14.Skýba Vít. Náhradníci: 21.Zorychta Bohdan, 6.Beránek Radek, 7.Stařičný Ondřej, 15.Antal Denis, 16.Šebesta Jan, 17.Viktorini Vlastimil, 18.Klimša Martin /ŽK/. Realizační tým: Král Libor, Klimša Petr, Klimša Martin. Hl. pořadatel: Lapiš Petr.
Základní sestava SK Polanka „B“ (pozn.: střídání hokejovým systémem do 80. min.):
36.Virec Mikuláš - 15.Kvak Jakub (K) /ŽK/, 13.Stehlík Pavel /ŽK/, 8.Hrabec Martin /ŽK/, 5.Sechra David, 14.Andres Daniel, 10.Miko Patrik, 12.Pračikov Maxim, 6.Stoklasa David, 9.Hon Štěp

3. mistrovské utkáni MěP OVA 30.8.2020 /4.kolo/
ŠENOV VEZE Z "VENKU" TŘI BODY
TJ Unie HLUBINA „B“ – SK ŠENOV 2:8 (2:3)
Branky: 5. Bílý Petr, 12. Bílý Petr - 5. Beránek Radek, 12. Hruška Adam, 30. Račko Michal, 50. Hruška Adam, 56. Smetana Jakub, 80. Hruška Adam, 82. Smetana Jakub, 86. Smetana Jakub
Rozhodčí: HR: Popovský Zbyněk. AR1: Wrobel Kevin. AR2: Mareček Zdeněk.
Diváci: 89, z toho fandů SKŠ 16;ŽK: 1:1; ČK: 0:0
Základní sestava TJ Unie Hlubina „B“ (pozn.: střídání hokejovým systémem do 80. min.):
1.Nerud Matěj - 2.Šťastný Jakub, 17.Luka Antonín /ŽK/, 12.Vrabec Jakub, 9.Klimo Jaroslav, 8.Jac Janko, 4.Urbánek Marek, 13.Pompa Dominik, 6.Čimbora Pavel, 7.Bílý Petr (K), 10.Řezniček Martin. Náhradníci: 3.Bartoš Michal, 14.Šebestík Michal, 11.Bjaček Jakub, 5.David Patrik, 18.Podraza Jiří, 15.Hindulák Jan. Trenér: Šmatelka Zdeněk. Asistent: Novák Radim. Ved. mužstva: Chudý Petr
1.Král Václav - 2.Šebesta Jan, 5.Špak Dominik, 4.Smetana Jakub, 3.Nguyen Toan Minh, 6.Beránek Radek (K), 7.Vrbacký Ladislav, 9.Pinkava Filip, 10.Stehlík Michal /ŽK/, 11.Hruška Adam, 12.Stařičný Ondřej. Náhradníci: 21.Zorychta Bohdan, 8.Račko Michal, 13.Košťál Filip,  14.Skýba Vít, 15.Antal Denis, 16.Slíva David, 17.Viktorini Vlastimil. Trenér: Klimša Petr. Asistent: Klimša Martin. Ved. mužstva: Král Libor.

2. mistrovské utkáni MěP OVA 22.8.2020 /3.kolo/:
SK ŠENOV – SK MARKVARTOVICE 0:6 (0:3)
Branky: 2.min. Müller Tomáš, 8.min. Klos Marián, 25.min. Klos Karel (PK), 53.min. Bělan Radek, 66.min. Klos Karel, 70.min. Klos Marián.
Rozhodčí: HR: ŠPRINCL Petr; AR1: NĚMEC Jaroslav; AR2: MAJER Vladimír
Diváci: 76; ŽK: 2:1; ČK: 0:0.
Sestava SK Šenov: 1.Zorychta Bohdan - 2.Svoboda Lukáš, 3.Košťál Filip, 4.Špak Dominik, 5.Skýba Vít, 6.Beránek Radek (K) /ŽK/, 7.Nguyen Toan Minh, 8.Račko Michal, 9.Pinkava Filip, 10.Stehlík Michal, 11.Smetana Jakub. 21.Král Václav, 12.Viktorini Vlastimil, 13.Beránek Jakub /ŽK/, 14.Šebesta Jan, 15.Antal Denis, 16.Měrka Jiří, 17.Hruška Adam. Trenér: Klimša Petr. Asistent: Klimša Martin. Ved. mužstva: Král Libor. Hl. pořadatel: Petr Lapiš.
Sestava SK Markvartovice: 96.Silber Richard - 3.Krumpholz Tomáš, 4.Kaizar Patrik, 5.Kremzer Petr, 6.Horák Vlastimil (K), 7.Klos Karel, 8.Klos Marián, 10.Müller Tomáš, 13.Sedláček Daniel, 15.Rzidký Jakub, 19.Vilášek Jiří. 2.Beneš Pavel, 9.Hrazděra Filip, 11.Bělan Radek, 12.Sedláček Petr, 14.Sargisan Alexandr, 16.Mušálek Matyáš /ŽK/, 17.Plaček Matěj. Trenér: Rozhon Martin. Ved. mužstva: Klos Arnošt.
Komentář:
Markvartovice udělily fotbalovou lekci Šenovu.
Po vysokém vítězství Šenova se Slovanem Ostrava se zdálo, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Opak byl ale pravdou. Rychlejší, fotbalovější i opticky bojovnější Markvartovice nedaly Šenovu šanci na lepší výsledek. Branky padaly po hrubých až školáckých chybách šenovských hráčů už na začátku utkání, kdy již v 11. min. na ukazateli svítil stav 0:2 a ve 25. min. po penaltě to již bylo 0:3! Šenov se na dostřel soupeřové brány dostával jen zřídka a formu markvartovického gólmana skoro vůbec neprověřil. Ve druhém poločase Markvartovice vstřelily v rozmezí 17. minut další tři branky a bylo rozhodnuto. Pro Šenov je to krutý, ale vzhledem k několika dalším šancím Markvartovic, možná ještě přijatelný výsledek. Podle předvedené hry budou Markvartovice jistě patřit k favoritům MěP Ostrava.

1. mistrovské utkáni MěP OVA 6.8.2020 /2.kolo/:
PŘÁTELÉ A FANOUŠCI ŠENOVSKÉHO FOTBALU SLAVTE! MUŽI SK ŠENOV/2020 ZÍSKALI PO VÍCE NEŽ ROCE OPĚT MISTROVSKÉ BODY!! (naposled 11.8.2019 1:1 v P. Polomi)
SLOVAN OSTRAVA - SK ŠENOV 1:5 (0:4)
Branky: 61. Piaček Jan (pen.) - 5. Skýba Vít, 7. Smetana Jakub, 12. Smetana Jakub, 16. Pinkava Filip, 65. Stařičný Ondřej (pen.)
Sestava SKŠ: 1.Zorychta Bohdan - 2.Svoboda Lukáš, 3.Košťál Filip /ŽK/, 4.Šebesta Jan, 5.Smetana Jakub,6.Beránek Radek [K], 7.Stařičný Ondřej, 8.Račko Michal, 9.Pinkava Filip /ŽK/, 10.Vrbacký Ladislav /ŽK/, 11.Skýba Vít /ŽK/, 12.Viktorini Vlastimil, 13.Beránek Jakub
14.Slíva David.
Rozhodčí: Ražný Jan - Klečka Tomáš, Huser David.
Diváci: 68, z toho fandů SKŠ 25; ŽK: 1:4, ČK: 0:0
Kometář:
Šenovští muži v prvním utkání Městského přeboru FS Ostrava dne 16.8.2020 zavítali na hřiště Slovanu Ostrava „B“, kde překvapivě vyhráli jednoznačně 5:1 (4:0).
Přátelé a fanoušci šenovského fotbalu tak mohli slavit. Muži SK Šenov/2020 tak získali po více než roce opět mistrovské body (naposledy 11.8.2019 v P. Polomi uhráli remízu 1:1)!!
Průběh utkání však nebyl tak jednoznačný, jak napovídá výsledek. V prvním poločase Šenov hrál ze zabezpečené obrany, se kterou si soupeř nevěděl rady. Šenov však podnikal nebezpečné brejky, které se mu dařilo zakončovat. Již v 16. minutě bylo „vymalováno“, Šenov vedl 4:0. Ve druhém poločase Slovan přidal, byl herně lepší a nevyužil několik gólových příležitostí. Podceňovaný šenovský gólman však předvedl několik bravurních zákroků. Již v prvním poločase vykopl samostatný nájezd soupeře, ve druhém poločase pak dvakrát skokem k tyči zlikvidoval gólové střely a přiváděl tak soupeřové útočníky k zoufalství. Škoda opět zbytečného faulu v šenovské šestnáctce a penalty, ze které Slovan snížil na 4:1. I Šenov měl ve druhém poločase několik příležitostí ke vstřelení gólu. Zejména ty po rohových kopech (2x R. Beránek) volaly po gólu. Definitivní pojistku přidal v 65. minutě Stařičný, který z penalty upravil konečný výsledek na 5:1.

MUŽI SK ŠENOV - PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY - BUDOVÁNÍ NOVÉHO TÝMU MUŽŮ SK ŠENOV/2020

DEBAKL ŠENOVA V POSLEDNÍM PŘÍPRAVNÉM ZÁPASE
SK ŠENOV - VIKTORIE BOHUMÍN 3:9 (2:2)
Branky SKŠ: Stehlík, Smetana, Beránek Radek

Páté přípravné utkání mužů v sobotu 8.8.2020:
Slovan Havířov - SK Šenov 3:6 (1:2)
Branky SKŠ: R. Beránek 2, L. Vrbacký 2, M. Klimša, Nguyen (alias Michal)

1.8.2020 TURNAJ VE VÁCLAVOVICÍCH „MEMORIÁL JAROSLAVA RAMÍKA“ ROZHODLY PENALTY
Turnaje se zúčastnila mužstva Sedlišť, Šenova a Václavovic. Hrálo se systémem „každý s každým“ 2 x 35 minut. V případě nerozhodného výsledku se kopaly pokutové kopy. Ty nakonec rozhodly o vítězství domácích Václavovic (5:4) v rozhodujícím zápase se Šenovem, které ve stanovené hrací době skončilo nerozhodně 1:1 (0:1), když Václavovice vyrovnaly asi minutu před koncem utkání z přímého kopu za zbytečný a odpískaný faul šenovského Stařičného.
Výsledky utkání:
Václavovice - Sedliště 3:2 (2:0)
Branky Václavovic: Slíva M., Kozel R., Sládek T.

Sedliště - Šenov 2:4 (1:3)
Branky Šenova: Šebesta, Hruška, Nguyen Toan Minh (alias Michal), Hruška
Sestava: Zorychta - Svoboda, Beránek R., Špak, Račko, Pinkava, Vrbacký, Nguyen Toan Minh (alias Michal), Smetana, Hruška, Stařičný. Nahradníci: Měrka, Viktorini, Šebesta, D. Slíva, Skýba. Trenér: Petr Klimša.
Komentář trenéra SK Šenov k zápasu: Začátek 1. poločasu patřil hráčům Sedlišť, kteří dali první branku. Po deseti minutách se kluci zlepšili a začali jsme hrát tak, jak jsme si řekli v kabině před zápasem. Zbytek poločasu jsme se prezentovali přesnou a agresivní hrou a tím jsme Sedlištím nedali šanci se dostat zpátky do zápasu. Poločas skončil jednoznačně pro SK Šenov 3:1. Druhý poločas opět vyzněl pro náš tým. Výbornou hru z prvního poločasu jsme předvedli i ve 2. poločase, kdy jsme přidali rozhodující čtvrtou branku. Kontrolovali jsme zápas a předváděli nadále skvělý výkon. Soupeř už jen korigoval zápas na konečných 4:2. Hráčům za předvedený výkon moc děkuji, především za zodpovědnost a plnění taktických pokynů, které jsme si řekli před zápasem v kabině. V tom vedru klobouk dolů, jaký výkon kluci předvedli. Nečekali jsme, že Sedliště porazíme.

Václavovice - Šenov 1:1 (0:1) pen: 5:4
Branky Šenova: Nguyen Toan Minh (alias Michal), pozn.: bohužel  v penaltovém rozstřelu Michal nedal penaltu
Branky Václavovic: Novotný A., rozhodující penalta Kozel R.
Sestava: Zorychta - Svoboda, Beránek R. Špak, Račko, Pinkava, Vrbacký, Nguyen Toan Minh (alias Michal), Smetana, Hruška, Stařičný, Nahradníci: Měrka, Viktorini, Šebesta, D. Slíva, Skýba. Trenér: Petr Klimša
Komentář trenéra SK Šenov k zápasu: Věděli jsme, že tým Václavovic bude těžkým soupeřem. Taktika byla stejná jako v prvním zápase. Přesto byl soupeř deset minut aktivnější a měl územní převahu. Poté jsme přebrali iniciativu my, vstřelili jsme gól a ujali se vedení 1:0. Branku vstřelil Michael Nguyen, náš nejlepší hráč, který podal v obou zápasech vynikající výkon. Do konce 1. poločasu jsme byli lepším týmem a nedali Václavovicím šanci skórovat. Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách. Hra se vyrovnala a bylo se opravdu na co koukat. Soupeř měl spoustu šancí, ale nedokázal si poradit s naší perfektní obranou. Výbornou hrou celého týmu jsme odvrátili soupeřův tlak na naší bránu. Vydrželi jsme až do poslední minuty zápasu, kdy soupeř vyrovnal z přímého kopu na konečných  1:1. Zklamání trvalo jen chvilku, protože důležitější byly naše výkony v obou zápasech. Penalty, to je už loterie. Hráči Václavovic byli šťastnější. Soupeři jsme pak sportovně pogratulovali k prvnímu místu. Kluky jsem pochválil za super výkony a pevně věřím, že v nich budeme pokračovat i nadále v mistrovských utkáních. Děkuji všem našim fanouškům, kteří se na nás přišli podívat a kteří nás skvěle povzbuzovali. Doufám, že jsme jim naším výkonem v obou zápasech udělali radost. Ještě jednou děkuji všem.